Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Druhy magie IV.

2. srpna 2015 v 17:23 | Pavel J. |  Druhy magie

Nyní se pokusím o složité rozdělení magie podle cílů, kterých má v zájmu dosahovat, podle hlavního a jediného smyslu magie, kterým je dosahování cílů.

Podle schopnosti dosahování cílů můžeme hodnotit techniky a prostředky magie, zda-li jsou silné, dostatečné a účinné, nebo naopak zda-li nefungují. Když praktikujete nějaké magické techniky, třeba sigilární magii, nebo evokační techniky, asi třicet let, bez jakéhokoliv výsledku, tak asi někde děláte chybu a je třeba zanalyzovat váš postup, chybu nalézt a odstranit. Podle míry dosažených cílů zjistíte, jak je, ten, který druh magie dobrý. Cíle můžeme rozdělit na to, podle které z rovin reality se týkají, tedy na mentální, astrální a hrubohmotné čili fyzikální. Mentální cíle, to jsou ty, jež existují v našem vědomí, můžeme například odstranit nutkavé myšlenky, přetvářet svůj mikrokosmos, naprostá většina práce mága se odehrává zde. Astrální cíle, jsou ty které existuji na pomezí mezi vědomím a fyzičnem, v plastickém prostředníku hermetiků. Jak říkal prof.Milan Nakonečný v pořadu Na vlastní oči:,,magie je práce s astrálem". Nejčastěji doufáme ovlivnit skrze astrál fyzično. Magie co chce dosáhnout cílu v astrálu, je například likvidace larev, komunikace s entitami, cesta do jiných sfér, jsou to tedy hlavně zážitkové věci, případně věci co mají za cíl vytvořit kontakt, či vztah s zvířenou a obyvatelstvem astrálna. Nejvíce cílů bude mít magie asi v hrubohmotné realitě, to jsou ta získávání lásky, způsobování deště, zvyšování osobních kvalit atd.
Pro rozčlenění magických cílů můžeme užít rozdělení dle astrologických analogií, kterými lze rozčlenit celou realitu od myšlenek, přes astrální útvary, až po cokoliv co existuje fyzicky. Každá planeta astrologie je určitým psychofyzickým principem. Takže tu máme magické cíle z oblasti: Merkuru, Venuše, Slunce, Luny, Marsu, Jupiteru, Saturnu, Uranu, Neptunu a Pluta. Nebo můžeme užít chaos magické rozčlenění, každý druh magi přísluší jednomu ostnu Hvězdy chaosu. Pro určení toho, co kam patří, je pro vás nutné ovládat astrologii. Získání fyzické síly, vyvolání bojů, armáda a válečnictví je martické, rybaření je lunární, stejně jako mateřství, plození a sexualita, Venuše je láska, umění, krása, stejně jako přeslazenost, Merkuru přísluší inteligence, myšlení, zlodějna a lstivost, Slunci přísluší egoismu, hojnost, bohatství atd. Když budete chtít, aby se dva lidé poprali, jedná se o martický cíl, tedy o červenou magii na ostnu Hvězdy chaosu. Získání trpělivosti a disciplíny pro studium bude Saturnská, tedy Černá magie. Otázky kariéry a hojnosti jsou Jupiterská, Modrá magie. Pohovořím speciálně k některým, takříkajíc tradičním, cílům magie:
Magie lásky je z logických důvodů nejpoužívanější formou magie, láska je druh chemické reakce způsobující pozitivní fixaci vůči určité osobě, existuje velké množství rituálů, jejichž cílem je vyvolání lásky z různých druhů magie.
Bojová magie je druh magie, na druhém místě ve vyhledávanosti, protože je člověk škodolibý a jednou z jeho elementárních potřeb je likvidovat ty druhé. Z minulosti od významných autorů, jako Crowley, Papus nebo Kefer máme jen minimum postupů bojové magie, v lidovém čarodějnictví byla a grimoárové literatuře tato potřeba vždy vyjádřena byla. U nás v knize Zóny Stínu je rozpracován pohled na tuto problematiku, formou sesílání negativních, klifotických, či destruktivních sil kombinací jména zosobněné síly a oběti. V krásném textu Combat magic od neuvedeného autora je bojová magie krásně vysvětlena se všemi riziky a pracuje na bázi likvidace cíle s martickými a saturnskými silami. Jinak též jest toto úspěšně praktikována za užití voltu.
Magie peněz, jest vyjevena ve stejnojmenné knize od Jozefa Kariky, zabývá se jí též Bertiaux ve své první kapitole Voudon Gnostic Workbook. Je pozoruhodné, že lidé mají největší zájem o ty nejabstraktnější a nejméně hodnotné blbosti a celý svět se točí kolem něčeho prázdného co nemá žádnou hodnotu. Lidé se vždy zabíjeli kvůli prázdným ideám, politika, náboženství, peníze.
Zažehnávací magie neboli banišing je podstatnou a důležitou formou magie, bez které si dnes nelze magickou praxi ani představit. Slouží k očišťování místa operace, před i po, k zažehnávání negativních sil atd. Nejhodnotnějším takovým rituálem, který by si magik měl osvojit je Menší zažehnávací rituál pentagramu s grafickým, dalším podstatným doprovodem a ostatními základními magickými rituály je celý uveden v Magii od Josefa Veselého. Tento rituál slouží k očišťování mága, místnosti, rituálních předmětů, zažehnávání sil a má ještě mnoho využití.
Nekromancie a reanimační magie, jsou velice pozoruhodné, byť opomíjené oblasti magie. Nekromancie je vyvolávání duchů mrtvých, komunikace s nimi a jejich využívání, o této praxi nebylo napsáno žádné dílo shrnující veškeré poznatky a možnosti, existuje jen v zlomkovitých částech roztroušeně po všech okultních knihách, jako Praxe magické evokace, Zóny Stínu od Kariky, Dogma a rituál vysoké magie od Léviho, Magie od Veselého, Klíčky Šalamounovy. Rituál lze sestavit na základě saturnských analogií, oproti tomu jest hojná praxe a teorie spiritistická v kombinaci s technikami, jako je EVP a fotografování stínů mrtvých.
Běžné reanimační techniky, jako je resuscitace mohou být podpořeny i magickým způsobem, odkazuji na v knize L.M.Duquetta:Můj život s duchy uvedený případ.
Astrální cestování je množství jednoduchých, často imaginačních technik, které slouží k vytváření zážitků OBE, čili mimotělních zkušeností. Existují i různou měrou více ritualizované techniky, které slouží převážně k průnikům do různých oblastí astrálu, jako sefiry kabalistického stromu života, klify stromu smrti, vstupy do enochiánských etýrů a další sféry.
Další možné dělení magie dle cíle je v závislosti na jeho povaze, buď chceme nějakou hmotnou změnu, nebo zážitek, to jsou dva základní cíle, jimž se věnuje magická praxe, další je získávání informací, které trpí určitou nepřesností, takto získané informace mívají špatnou kvalitu a jsou zkreslené subjektivitou. I značné nesmysly získané pomocí magie mohou být relativně pravdivé.
Čtvrtou formou rituálů je největší a nejdůležitější rituál, jediný opravdový a skutečný cíl magie, tedy invokace Svatého Anděla Strážce, sjednocení s Bohem, které buď končí smrtí a koncem existence bytosti tj.Osvícením, čili rozplynutím se v Nirváně, Nicotě a nebo mág bohatší o nádhernou životní zkušenost pokračuje dále svým životem.
Omylem je, že magie musí být ritualizovaná, nebo že k provozování magie je nutné ovládat okultní teorii.****Karika v Bránách Meonu píše:,,Magie nerovná se rituálu. Rituál jako takový je jen urychlení, koncentrace, zhuštění magického vzorce ve struktuře životního toku. Samotná magie je, jak píše Spare, jenom schopnost zintenzivňovat normální."
Rituál je jakýkoliv postup, chování, co "vyvolává" synchronicitu, nemusí být hrubohmotné. To že mechanický postup nedělá rituál a že nemůžeme očekávat mechanickým zopakováním rituálního postupu podle předpisu se něco stane. Toto je něco jiného.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
****To ale neznamená, že mág může být idiot. Jako nevědomý mág, nebo alespoň velmi silné médium je často uváděn Howard P. Lovecraft
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 David David | 2. srpna 2015 v 22:22 | Reagovat

Dekuju za novy clanek po strasne dlouhe dobe. Bude to zase aktivni ?

2 - - | 15. srpna 2015 v 0:30 | Reagovat

No to doufám, dříve to býval skvělý blog. Občas se sem podívám ale tady je víc mrtvo než v márnici :-(  Jsem rád za nový článek, možná se to tu vrátí zpátky do starých kolejí.

3 Adam Adam | 14. listopadu 2015 v 17:05 | Reagovat

Chtěl bych začít s chaos magií, resp. sigil magií. Mám posháněné knihy Liber null a psychonaut od Carrolla, Condensed chaos/oven-ready chaos a Prachaos od Hineho, a praktickou sigil magii od Fratera V.D.
Myslíš, že je to dostatečný nebo jsou ještě nějaké kousky co mi chybí?

4 retty retty | 27. ledna 2016 v 11:57 | Reagovat

no teda... uz jsem neverila, ze se tu nekdy objevi nejaky novy clanek, ale je to hezke prekvapeni... jenom doufam, ze nebude posledni

5 Žádný jméno mě teď nenapadá... Žádný jméno mě teď nenapadá... | 3. února 2016 v 22:45 | Reagovat

Jestli chcete, aby tenhle blog začal zase fungovat, tak pište do komentářů a diskutujte zde. Když sem přijdu tak je tu cca. deset lidí online, takže to tu není mrtvý. Pište, pište a pište ať se to tu rozproudí!!!!!

6 Žádný jméno mě teď nenapadá... Žádný jméno mě teď nenapadá... | 3. února 2016 v 22:46 | Reagovat

Pojďte do toho lidi...

7 Autor článku Autor článku | 12. července 2016 v 0:23 | Reagovat

[4]: Asi neobjeví, tenhle jsem napsal před řadou let. Nemohl jsem se blogu věnovat z osobních důvodů a později to zde bylo plné děcek, šarlatánů, podvodníků, robotů a naivků všeho druhu.

8 Autor článku Autor článku | 12. července 2016 v 0:35 | Reagovat

Monotematické hloupé otázky od namyšlených předem uražených jedinců mě dosti odrazovaly. Ptal jsem se, co chce kdo vědět, jaké články napsat a pak jsem měl plnou schránku věcí jako: Jak může lůzr spokojený s lůzerstvím  bez práce, rizika a s minimem námahy, maximem stížností, vztekání se a urážení se získat třeba sto milionů nebo supersexy pořád nadrženou a ke všemu svolnou blondýnu dobrou v posteli, co zvládá všechny domácí práce, je poslušná, nikdy neodmlouvá a ještě vydělává cudným zaměstnáním velký balík; Jestli bych nemohl za tisícovku udělat okultního nájemného vraha; Jak vyhrát jackpot ve sportce, sazce, nebo eurojackpotu a nejlépe si ani nekoupit los; Jak se stát neviditelným a umět se teleportovat, aby dotyčný nebyl viděn bezpečnostními kamerami a se zlatými cihlami z Fortknoxu, se striptérkou, nebo se ze sprch mladých děvčat či chlapců mohl rychle dostat k sobě do sklepa. Mezi těmito otázkami byla nejrozumnější otázkou mezi z přesně 184:,,Jak se stát Sithem", to jsem zodpověděl i se všemi doplňujícími otázkami, poskytl jsem autorovi otázky i další odpovědi a informace.

9 Vrbyveibia Vrbyveibia | E-mail | Web | 20. září 2017 v 23:15 | Reagovat

car title loan - http://loansvtna.org/
100 online payday loans <a href=http://loansvtna.org/>payday loans</a> ’

10 BlopNaisee BlopNaisee | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:54 | Reagovat

car title payday loans
<a href="http://loansvtna.org/">pay day loans</a>
what is a payday loan
<a href=http://loansvtna.org/>best payday loans</a> ’

11 Bvbnidiorn Bvbnidiorn | E-mail | Web | 22. září 2017 v 1:52 | Reagovat

avoiding payday loan debt
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loan lenders</a>
fast cash loans
<a href=http://paydayhhkl.org/>bad credit payday loans</a> ’

12 Hhhjsquify Hhhjsquify | E-mail | Web | 22. září 2017 v 1:52 | Reagovat

bad check to a mississippi payday loan
<a href="http://personalacrb.org/">personal loan rates</a>
payday loan no credit check
<a href=http://personalacrb.org/>small personal loans</a> ’

13 Bbeckerode Bbeckerode | E-mail | Web | 22. září 2017 v 14:26 | Reagovat

bad credit instant payday loan
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans</a>
online payday loans direct lender
<a href="http://paydayvax.org/">cash advance</a> ’

14 FfvEffict FfvEffict | E-mail | Web | 23. září 2017 v 1:50 | Reagovat

cialis sample
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis online</a>
pro cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>cheap cialis</a> ’

15 LdvArremo LdvArremo | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:45 | Reagovat

pfizer viagra brand sale
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
does viagra work
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

16 FfvgEffict FfvgEffict | E-mail | Web | 24. září 2017 v 18:25 | Reagovat

order cialis professional
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
generic cialis tadalafil
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

17 LewfhKernE LewfhKernE | E-mail | Web | 26. září 2017 v 7:19 | Reagovat

generic brands of viagra online
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
viagra brand cheap
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a> ’

18 Kbebcpreolf Kbebcpreolf | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:51 | Reagovat

cash back payday loans
<a href="https://paydayvrvi.org">payday loans</a>
home loans bad credit
<a href=https://paydayvrvi.org>payday loans</a> ’

19 LvvodEstado LvvodEstado | E-mail | Web | 2. října 2017 v 17:43 | Reagovat

viagra reviews - http://viagrapfhze.com/
buy viagra internet <a href=http://viagrapfhze.com/>viagra pills</a> ’

20 FwjjNaisee FwjjNaisee | E-mail | Web | 4. října 2017 v 15:27 | Reagovat

biggest cash payday loan
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online</a>
can military get payday loans
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

21 Lsdcgrousa Lsdcgrousa | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 22:58 | Reagovat

check cashing loan - https://paydayrvjlo.com
fast cash loan <a href=https://paydayrvjlo.com>pay day loan</a> ’

22 Fbbsdnami Fbbsdnami | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 3:04 | Reagovat

buy viagra online canada - http://fuyviagraf.com
natural substitute for viagra <a href=http://fuyviagraf.com>womens viagra</a> ’

23 LssbdcActick LssbdcActick | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 18:58 | Reagovat

viagra results
http://canadiannowv.com/
ordering viagra
<a href="http://canadiannowv.com/sildenafil-citrate-100mg/">order viagra online</a>
brand name viagra on line

24 LssnbdcActick LssnbdcActick | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 21:47 | Reagovat

over the counter viagra
http://canadiannowv.com/
viagra discount online
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra</a>

25 Mbjmvkgrafep Mbjmvkgrafep | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 21:07 | Reagovat

viagra buy online
http://vipnowed7.com/
viagra dose
<a href="http://vipnowed7.com/">online viagra</a>

26 Mbjhdkgrafep Mbjhdkgrafep | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 2:15 | Reagovat

viagra where to buy
http://vipnowed7.com/
buy viagra on line
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra buy</a>

27 Munbsinfild Munbsinfild | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 17:33 | Reagovat

direct online payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
consolidate <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loan online</a> ’

28 Jthasvsquify Jthasvsquify | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 0:01 | Reagovat

cash advances online fast payday loans
<a href="https://installmentloannbbm.com/">payday loans online</a>
installment loans bad credit
<a href=https://installmentloannbbm.com/>pay day loans</a>

29 Dbsabggkerode Dbsabggkerode | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 18:34 | Reagovat

bad credit instant payday loan
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans online</a>
loans with bad credit
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans near me</a>

30 Jvsxxsquify Jvsxxsquify | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 21:34 | Reagovat

instant payday loan
<a href="https://cashadvanceccet.com/">payday loan</a>
1 hr payday loans
<a href=https://cashadvanceccet.com/>online payday loans</a>

31 Jwemsquify Jwemsquify | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 1:59 | Reagovat

an instant payday loan
<a href="https://personalaae.org/">pay day loans</a>
30 day payday loans online
<a href=https://personalaae.org/>payday loans near me</a>

32 Jbscsquify Jbscsquify | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 18:41 | Reagovat

same day online payday loans
<a href="https://paydayacerloans.com/">payday loans online</a>
$500 payday loans
<a href=https://paydayacerloans.com/>best payday loans</a>

33 Jbbsquify Jbbsquify | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 20:03 | Reagovat

car loan bad credit
<a href="https://personalnae.org/">payday day loans</a>
avoiding payday loan debt
<a href=https://personalnae.org/>cash advances</a>

34 Dcxkerode Dcxkerode | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 22:52 | Reagovat

axcess payday loans
<a href="https://loansbadzwe.org/">small loans</a>
loans people bad credit
<a href="https://loansbadzwe.org/">payday loans online same day</a>

35 Jerold Winslow Jerold Winslow | E-mail | 8. ledna 2018 v 13:30 | Reagovat

Experts of Students Assignment Help are well-versed in writing assignment of every kind, therefore providing a wide range of write my assignment services.
https://www.studentsassignmenthelp.com/write-my-assignment/

36 Zmsaddefe Zmsaddefe | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 17:01 | Reagovat

payday loan in
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">cash advance inc</a>
a payday loan
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>cash advance</a>

37 Dbskerode Dbskerode | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 1:58 | Reagovat

online loan
<a href="https://payday-loans.us.org/">loans no credit check</a>
bad credit auto loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">cash advance</a>

38 MbsReina MbsReina | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 10:31 | Reagovat

buy brand viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra price</a>
pink viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra cost</a> ’

39 EvEffict EvEffict | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 16:45 | Reagovat

how does cialis work
<a href="http://veucialis.com/">cialis no prescription</a>
cialis tadalafil lilly
<a href=http://veucialis.com/>cialis professional</a> ’

40 Vecsquify Vecsquify | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 5:00 | Reagovat

check cash
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">loans payday</a>
fast cash
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>loans payday</a>

41 Brcinvida Brcinvida | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 17:59 | Reagovat

emergency loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">pay day loans</a>
bad credit absolutely no faxing payday loan
<a href=https://payday-loans.us.org/>payday loans online</a>

42 Mbedtgrafep Mbedtgrafep | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 22:17 | Reagovat

cheap brand name viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra for sale</a>
viagra buy now
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">generic viagra online</a> ok’

43 Dxvkerode Dxvkerode | E-mail | Web | 3. února 2018 v 20:07 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance inc</a>
loans payday loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance loans online</a>

44 Mvsdgrafep Mvsdgrafep | E-mail | Web | 6. února 2018 v 2:16 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy viagra online</a>
online order viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap generic viagra</a>

45 LdfEvisa LdfEvisa | E-mail | Web | 9. února 2018 v 8:18 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">generic viagra</a> viagra canada no prescription <a href=http://genericviaser.com/>generic viagra</a> ok’

46 LdvEngake LdvEngake | E-mail | Web | 10. února 2018 v 16:39 | Reagovat

OK’
<a href="http://vigrageneic.com/">buy viagra</a>
viagra online stores
http://vigrageneic.com/ - generic viagra online

47 Hpzhearm Hpzhearm | E-mail | Web | 12. února 2018 v 4:50 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanus.org/">business plan writers</a>
write my annotated bibliography for me
https://writebusinessplanus.org/ - written business plan

48 Bdchearm Bdchearm | E-mail | Web | 16. února 2018 v 2:38 | Reagovat

https://writingbusinessplan.us.com/
best website to buy a research paper
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">writing business plans</a>
OK’

49 Gbcnoina Gbcnoina | E-mail | Web | 19. února 2018 v 5:13 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>
bad credit absolutely no faxing payday loan <a href="https://loanonline.us.org/">online loan</a>
OK’

50 Mndinfild Mndinfild | E-mail | Web | 21. února 2018 v 1:10 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
bad credit loans online <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>

51 Grdadext Grdadext | E-mail | Web | 23. února 2018 v 4:59 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis online</a>
cialis sold in canada
<a href=http://buycialisomskc.com/>buy cialis</a> OK’

52 dafanow dafanow | E-mail | Web | 28. února 2018 v 5:30 | Reagovat

how to stop using viagra
<a href=http://viagrabs.com>click site</a>
can you take 1/4 viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online pharmacy</a>
what is the strongest type of viagra

53 PalfLoaf PalfLoaf | E-mail | Web | 6. března 2018 v 6:11 | Reagovat

h http://viagraonlinenut.com viagra coupon <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra online purchase</a> how to get the most effect from viagra

54 Rvugrafep Rvugrafep | E-mail | Web | 10. března 2018 v 4:02 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://onlineviaqer.com/">online viagra</a>
is generic viagra safe
<a href="http://onlineviaqer.com/">viagra generic</a> OK’

55 TrevorGup TrevorGup | E-mail | Web | Čtvrtek v 4:24 | Reagovat

I’m not that much of a internet reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back later on. Many thanks
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>generic viagra prices</a>
what is experation date on viagra
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">viagra for sale uk</a>

56 CanadaGup CanadaGup | E-mail | Web | Čtvrtek v 16:51 | Reagovat

Appreciate the recommendation. Let me try it out.

rx price comparison
<a href=http://canadianpharmacycubarx.com/#>online pharmacies</a>
prescription drugs canada
<a href="http://canadianpharmacycubarx.com/#">canadian discount pharmacies</a>

57 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Pátek v 17:56 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra side effects</a>
viagra side effects  http://viagraskf.com/ sildenafil citrate

58 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Pátek v 22:31 | Reagovat

Hello everyone, it's my first go to see at this web site, and article is really fruitful for me, keep up posting such posts.
<a href=http://canadianpharmaciesgo.com/>Online Pharmacies</a>

59 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Sobota v 3:34 | Reagovat

Attractive section of content. I just stumbled upon your web site and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.
<a href=http://canadianpharmaciesgo.com/>Online Pharmacy</a>

60 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Sobota v 16:29 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra prices</a>
pharmacy  http://viagraskf.com/ viagra side effects

61 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Sobota v 17:57 | Reagovat

Thank you, I have recently been searching for info approximately this topic for ages and yours is the best I have discovered till now. But, what concerning the bottom line? Are you certain in regards to the supply?
<a href=http://viagraoblue.com/>buy sildenafil online</a>

62 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Sobota v 18:59 | Reagovat

Hello! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good success. If you know of any please share. Kudos!
<a href=http://viagraoblue.com/>otc viagra</a>

63 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Sobota v 19:49 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>buy viagra online</a>
viagra online  http://viagraskf.com/ sildenafil citrate

64 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Sobota v 19:51 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>over the counter viagra</a>
bisagra  http://viagraskf.com/ pharmacy online

65 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Sobota v 23:37 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>bisagra</a>
viagra samples  http://viagraskf.com/ viagra coupon

66 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Neděle v 0:37 | Reagovat

Pretty! This has been a really wonderful article. Thank you for providing these details.
<a href=http://viagraoblue.com/>viagra 100mg pills for sale</a>

67 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 0:38 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>medix</a>
generic viagra prices  http://viagraskf.com/ pharmacy

68 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Neděle v 1:39 | Reagovat

Wow that was odd. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn't show up. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyway, just wanted to say great blog!
<a href=http://viagraoblue.com/>buy sildenafil online</a>

69 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 1:42 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra tablets</a>
viagra coupon  http://viagraskf.com/ pharmacy online

70 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 1:56 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra tablets</a>
pharmacy  http://viagraskf.com/ generic viagra 100mg

71 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 2:40 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>medix</a>
nizagara  http://viagraskf.com/ over the counter viagra

72 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Neděle v 2:44 | Reagovat

Heya terrific blog! Does running a blog such as this require a great deal of work? I've no understanding of coding but I had been hoping to start my own blog soon. Anyways, if you have any ideas or tips for new blog owners please share. I understand this is off subject but I simply had to ask. Thanks!
<a href=http://viagraoblue.com/>how to take viagra for maximum effect</a>

73 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 3:54 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra prices</a>
online viagra  http://viagraskf.com/ viagra for sale

74 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 4:09 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>where to buy viagra</a>
cheap viagra  http://viagraskf.com/ viagra on line

75 Lelandfek Lelandfek | E-mail | Web | Neděle v 4:57 | Reagovat

You actually make it appear so easy along with your presentation but I in finding this topic to be really one thing that I believe I might by no means understand. It sort of feels too complicated and extremely huge for me. I am looking ahead for your subsequent publish, I'll try to get the hold of it!
<a href=http://viagraoblue.com/>viagra for men</a>

76 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 5:57 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>where to buy viagra</a>
potenzmittel  http://viagraskf.com/ sildenafil citrate 100mg

77 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 19:58 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>where can i get viagra from</a>
generic viagra from amazon  http://viagraskf.com/ viagra ohne rezept aus deutschland

78 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Neděle v 20:12 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra in farmacia senza ricetta</a>
generic viagra from amazon  http://viagraskf.com/ buy viagra online

79 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Pondělí v 16:37 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>over the counter viagra</a>
viagra online  http://viagraskf.com/ buy viagra online

80 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Pondělí v 17:56 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra samples</a>
generic viagra  http://viagraskf.com/ sildenafil citrate

81 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Pondělí v 21:08 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra in farmacia senza ricetta</a>
viagra in farmacia senza ricetta  http://viagraskf.com/ sildenafil citrate

82 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Pondělí v 22:33 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra prices</a>
generic viagra prices  http://viagraskf.com/ viagra ohne rezept aus deutschland

83 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Pondělí v 23:17 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra coupons</a>
viagra pills  http://viagraskf.com/ nizagara

84 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Včera v 1:27 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra on line no prec</a>
viagra samples  http://viagraskf.com/ viagra on line no prec

85 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Včera v 18:52 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra tablets</a>
viagra prices  http://viagraskf.com/ viagra coupon

86 Llmeralo Llmeralo | E-mail | Web | Včera v 19:40 | Reagovat

female uk viagra
<a href="http://buyviaqra.com/">cheap viagra</a>
viagra brand secure
<a href=http://buyviaqra.com/>viagra generic</a>  OK’

87 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Včera v 20:12 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra online</a>
viagra coupons  http://viagraskf.com/ viagra ohne rezept aus deutschland

88 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Včera v 23:11 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>sildenafil citrate 100mg</a>
viagra generic  http://viagraskf.com/ generic viagra prices

89 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Dnes v 0:25 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra</a>
pharmacy online  http://viagraskf.com/ viagra coupon

90 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Dnes v 1:17 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>sildenafil citrate</a>
viagra for sale  http://viagraskf.com/ viagra online

91 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Dnes v 3:37 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>cheap viagra</a>
viagra generic  http://viagraskf.com/ generic viagra 100mg

92 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Dnes v 5:03 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra on line no prec</a>
cheap viagra  http://viagraskf.com/ online viagra

93 Rantiproart Rantiproart | E-mail | Web | Dnes v 6:06 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra</a>
medix  http://viagraskf.com/ viagra for sale uk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama