Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Rituál svolání21 12 2012 část 1.

19. prosince 2012 v 16:13 | Koubič |  Rituály

Rituál svolání21 12 2012

Ultimátní rituál nového Aeonu

By KoubičA je to zde. 21.12.2012, den, který mnozí špatně pochopili, jako konec všeho. Tak tomu vůbec není. Ba naopak, každý praktik by měl být vděčný za to, že může žít v době, kdy dochází k tak velkému úkazu. Slunovrat byl pro všechny kultury světa velkým okamžikem, kdy staré střídá nové. Nelze se tedy divit, že zrovna tento den připadl změně celého Cyklu. V tomto duchu se bude ubírat celý rituál, který by měl provést každý bez rozdílu. Jedná se totiž o vítání nového Aeonu (Věku), který se právě 21.12.2012 přehoupne po víc jak sto letech. Nový věk je ve znamení změny těžiště vnímání. Země již není středem zájmu, je jím celý kosmos a z něho pramenící moudrost. Nový Věk je Věkem pokroku, jak technického, tak i duchovního plně spojený s mimo-zemským působením. Náš Solární systém se rozevírá a přijímá nové.

Tento rituál byl inspirován praktikou, kterou započali staří Chaldejci před mnoha tisíci lety. Na Babylonský Nový rok (Akitu) recitovali kněží svůj nejposvátnější text, Enuma Eliš (Když nahoře). Tento text vypráví, jak starý řád, v tomto textu nazývaný Chaos, porazí řád nový. TiAmat a její choť Absu jsou pokořeni mladší generací potomků, aby zavládl nový věk. Tento text je dlouhý (9 tabulek) a jeho čtení je vyčerpávající. Podobně i jiné rituální texty, hlavně latinské, které jsou mnohastránkovými litaniemi. V podobném duchu se nese i zde presentovaný rituál. Svolává veškeré novoaeonské síly. Před rituálem bude lehčí seznámení se symbolikou a užitými prvky, ale pro samotné praktikování není jeho četba nutná, i tak jeho přečtení doporučuji, protože krom patřičného vhledu do rituálu zde budou i užitečné rady a doplnění. Rituál je koncipován pro jednotlivce či tříčlennou skupinu, ale jeho dílčí části si můžou praktici upravit. Možné varianty píší v popisu. Pro rituál budete potřebovat pětici svící, dezinfikovanou jehlu/ špendlík a Pečeť Sjednocení. Možné je užít kadidelnici s vykuřovadlem a dýku. Celý rituál je rozdělen na pět částí. Celý rituál v pdf lze stáhnout zde http://www.uloz.to/x1eLRk7/acetda-ritual-svolani-21-12-2012-pdf


Popis rituálu


Tento rituál se skládá z několika částí, které na sobě nejsou zcela závislé.

1) Meditace

2) Zažehnávací rituál

3) Adorace Yog-Sothoth

4) Velké svolávání

1) Meditace zde užitá je upravená meditace na střední pilíř, která slouží k napojení na podvědomí a nevědomí. Meditaci je možné provádět vleže nebo vestoje.

2) Zažehnávací rituál má několik účelů. Funguje jako psychický přepínač do magického módu před rituálem, vymezuje prostor akce a čistí prostor od negativních vlivů. Pro lepší účinnost je dobré imaginovat Znamení žhnoucí modrým plamenem.

3) Adorace Yog-Sothoth je prvním pilířem samotného rituálu. Je v něm ukryta symbolika střídání cyklů a otevírání hvězdné brány. Tři hroty (sféry) Si'n, Si'ra, S'alk. Symbolizují minulost, přítomnost a budoucnost. Rituál vytváří spojnici do jednoho jediného časoprostoru. Kdy se protínají křivky, úhly, dimenze i vesmíry do jednoho bodu Nexusu, který se utváří ve středu trojúhelníku kde je oltář. Praktikant na své cestě vytvoří Fibonacciho posloupnost (spirálu), která symbolizuje nekonečnou bezbřehost Universa. Při vytvoření brány (vortexu/ víru) se použije krev/ sperma. Otevření portálu je možné docílit několika způsoby. Dle praktikantova uvážení. Vír se dá utvořit pomocí krve, každý praktikant by měl nakapat svou krev na sigilium, bolest a krevpoté vytvoří potřebné podmínky. Rituál je možné uskutečnit i ve dvojici kdy dvojice se chová jako jeden. Poté je možné bránu otevřít sexuální stimulací partnerů. Oba by měli při sexu imaginovat sigilium Yog-Sothoth, také je možné si na své tělo nakreslit patřičné znaky. A v duchu mantrizovat volání. Při vyvrcholení by mělo být zvoláno Uaaah a veškerá energie orgasmu přenesena do Víru. V rámci sexuální operace je možný i grupen sex nejlépe v šestici. Sigilium by mělo být na závěr pokapáno ejakulátem. Je možné techniky kombinovat a tedy využít sex a bolest (SM). Samotné ustanovení víru je kombinací inkantace z Léviho spisů, které je invokací čtyři universálních živlů a poté enochiánského zpěvu.

4) Velké Svolávání je hlavní část rituálu, která je doslova ultimátní, svolávají se všechny novoeaeonské síly na jedno místo (sestavení trvalo mnoho dní). Tento rituál lze rozdělit do několika pod částí. První je svolávání sil ze všech hvězd a míst na Zemi i mimo ní. Druhá část je svolávání noveaoenských entit, které bytují ve sféře Země. Třetí část se zaměřuje na svolávání veškerých transplutonských (Transyuggotských) sil. Čtvrtá část je samotnou adorací kosmickým silám a principům tohoto kosmu. Pátá část je nejcizejší, věnuje se silám jiných kosmů a transkosmickým entitám. Tak jako není v lidských silách zapamatovat si Pí, není v lidských silách ani zapamatovat si všechna jména a přídomky. Proto je tato část rituálu zcela o čtení. Jména by měla být vyslovena zněle a silně. Rituál se zakončuje meditací a kontaktem s Novoaeonskými entitami.

Meditace


Najděte si nějakou pohodlnou polohu. Relaxujte a uveďte se do vnitřního klidu. Poté vizualizujte v sestupném pořadí Korunu (Keter, ze světla) do krku (Daath, temně fialová) solar plexus (Tiferet, zlatá) genitálie (Yesod, zářivá fialová) chodidla (Malkut, černá) Poté tento proces obraťte. Na každou sefiru se při operaci soustřeďte a ciťtě proudy energie, které ze sefir jdou.

Vykázání pomocí Elder Sign.


1. Začněte tváří směrem k východu

V pravé ruce mějte obřadní dýku, nebo zdvižený ukazováček. Postavte se s rukama svěšenýma volně podél těla a hlavou jemně zakloněnou dozadu. Dýchejte volně a pravidelně. Uveďte se do meditace a vyčistěte mysl od veškerých myšlenek.

S nádechem vzpažte pravou ruku a s výdechem veďte ruku dolů podél své osy, představujte si přitom paprsek bílého světla procházející dolů vaším tělem, shora nad vaší hlavou dolů pod vaše nohy. Následně otočte hlavu doleva a upažte levou ruku, poté hlavu otočte doprava a upažte pravou, takže vaše tělo teď představuje kříž TAU. Nadechněte, zadržte dech a vydechněte - zároveň si přestavujte paprsek bílého světla běžící vaším tělem zleva doprava. Potom s nádechem složte ruce na prsou křížem. Vydechněte a vizualizujte kříž bílého světla vystupující z vaší hrudi podél os, které jste vytvořili. Cítíte se přeplnění energií, zároveň jste klidní a připravení.


2. Pravou ruku načrtněte Elder Sign (pentagram s okem uprostřed) v prostoru před sebou. Začněte na jeho horním hrotu a pokračujte vlevo dolů (přitom dlouze vydechněte), potom doprava nahoru (dlouze se nadechněte), doleva nahoru (zadržujte dech), pak vpravo dolů (vydechněte) a zpátky ke hrotu (nadechněte se). Představte si pentagramplanoucí modrou energií. Poté do jeho středu nakreslete větvičku postupujte od horního rohu < dolů. Poté k první horní větvi, od ní k dolní větvi a tak střídavě až se dostanete k spodnímu rohu >. Do středu pentagramu napište písmena a přitom je vibrujte A-N-A (Azathoth-Noyena-Azathoth) Představujte si, jak pentagram září jasněji a jasněji s přibývající energií. Otočte se a zopakujte totéž pro jih, západ a sever.

3. Čelem k východu pozvedněte ruce a říkejte:

Kolem mne žhnou Znamení Starších

Nad mou hlavou, nekonečné hvězdy

V mých prsou plane Znamení Starších

Pečeť Starších Chrání mé duše i těla na věky věků

Y'gof'n ng'hafh'drn ilyaa nnn' Y'orr'e

Y'gof'n ng'hafh'drn ilyaa nnn' Y''bthnk

Y'goka hai sar'ai fm'latgh n'ghft

Y'goka hai sar'ai lofu vwaez

Y'hah
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rolex daytona watches rolex daytona watches | E-mail | Web | 30. března 2013 v 20:36 | Reagovat

These are likewise commonly power supply operated as opposed to semi-automatic or fully automatic watches. As well as if you need to speak about the actual dials, frwe643h

2 erg erg | 30. května 2014 v 9:13 | Reagovat

Basecamp was one of the early developers of native web based applications to solve task management efficiencies <strong><a href="http://www.magliaitalia.eu/squadra-nazionale-c-69.html">maglie nazionali calci</a></strong> but the field has grown among project collaboration tools. Here are five well known productivity apps, although there are many more, with some newcomers, free or commercial grade, for public or private use

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama