Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Rituál svolání 21 12 2012 část 5.

19. prosince 2012 v 16:22 | Koubič |  Rituály

Poslední část Velkého Volání


Volám vás Yeh, rody z hvězd, přijďte do této sféry. Cthulhi, Mi-Go, Thrang, Cylthi, Yithi, Yakubi, Nug-Sothi,Adumbrali, Muži z Lengu, Aihai,Gnorriové,Anunnaki, Aralim-pavouci Lengu, Bholeové,Gnophkehové, Bhlemphroimsové, Blupové, Ohnivý upíři, Ghulové,Draham'hlathi-Lovci z podsvětí, Gugové,N'hlathi,Chatokaové, Byakhee, Cthonioi, Doelové, Buopothti, D'hornaové, Ghooriové, Šeredky, Gyah-Yothn, Jeelos, Kočky z Měsíce, Neptunu a Saturnu, Noční zebouni, Pouštní dlíči, Kyreshové, Hvězdní upíři, Šouravci z hvězd, Miri Nigri, Měsíční bestie, Nephilim, Rybáři z vnějšku, Shanové, Thorogoni, Shoggoti, Dimensionální šouravci, Shantakové, Hadí lidé,VoonithovéTcho Tcho, Bytosti Ib, Barvo z kosmuAbsu Nar Mattaru, Voormisové, Haemophoreové, Xiclotlyah, Lampoví mlociYephthi, Yuggové. Alskaliové. Deshové, Smrtící révo z Xiclotl, Chadlní, Animiculiové, Temní Sargassum, Deshové, Plaziví, Dlíči v hlubinách, Gn'icht' tyaachtové, Temní, Strážci krystalizátorů snů, Gyaa-Yothnové, Pekelné rostliny, Číhající děsy, Neviditelní koně, Hyperborejci, Chakotové, Děti Sfingy, Lumeni, Parasité myslí, Noith-korghaiové, Othuumové, Ny'ghan griiové, Bledí tanečníci, Petesouchi, Krysí rode, Ještěří lidé, Hledači, Astrální lovci, Hrůzy z poza, Nagaaeové, Tuneláři zespod, Věci, Cestovetelé, Stromoví lidé M'bwa, Triffidi, Červi země, Strážci, Nevyslovitelní vlastnícia Zoogové
Volám vás Azag-yehgvelké pány kosmů. Ustanovitelé nejvyšších zákonů stvoření. Volám tě, Naxyr, manifestovaný kosme, Volám tě Naryx, nemanifestovaný kosme. Volám tě Noyeno, prvotní temnoto, lúno z něhož vše povstalo a do něhož se opět navrátí. Volám tě Azathothe, stvořiteli všeho. Buď zdráv Yog-Sothoth ty kdo jsi kosmu dal tvar, bráno, klíči i strážce brány do jiných sfér Ygnailh, ygnaiih, thflthkh'ngha Yog-Sothoth. Y'bthnk… h'ehye - n'grkdl'lh Eh-y-ya-ya-yahaah - e'yayayaaaa, ngh'aaaaa, ngh'aaa, h'yuh, h'yuh llllll-nglui, nnnn-lagl, fhtagn-ngah, ai Yog-Sothoth! Y'ai 'ng'ngah, Yog-Sothoth h'ee - l'geb f'ai throdog uaaah ogthrod ai'f geb'l - ee'h Yog-Sothoth. Přijď Umr at-Tawil ty kdož sídlíš v každé duši.Shub-Niggurath, pan/í lesů dárkyně vše-životaIä Shub-Niggurath! Gofnn hupadgh Shub Niggurath! E hu shub nigger ath ngaa ryla neb shoggoth.Kynu ti, Nyarlathotepe, intelekte kosmu, plazivý chaose spojnice mezi vědomím lidí a hvězd, vládče Kadathu Byagoono bez tvářeg'lkkien eered Nyarlathotep sa'un tge a-vmir n'gai nyarlathotep qll'ibi tomr u xix. Daolothe, trhači závojů, nech nás uzřít skutečnost Uthgos plam'f Daoloth asgu'i. Ia Th'ailog! K'thakluth m'khur'g ath'lys! Ia Daoloth!Volám tě Abhote, pane nečistoty ve všem bytujícím. Ahsumhotep, přistup. Volám tě, Mlandothe a Mril Thorione, zdroji a jednoto přírodních sil. C'thalpo,Vnitřní, nechť tvé magma nikdy neuhasne. Cxaxukluth, přijď ze své domoviny za závojem z barev.D'endrrah, vejdi do tohoto světa. Tru'Nembro, živoucí vibrace, nech znít svůj zpěv. Tulzscho, zelený plameni, žhni v každé hvězdě. Dhyiglashi, ustanov křivky a úhly do rovnováhy. L'rog'gu, ty kdož žádáš paže, zdravím tě. Volám tě, Magnum Innominandum Nyog'Sothep, Bezejmenná mlho a Magnum Tenebrosum, Nepojmenovaná temnoto. Ngyr-Khorathe, zjev se z mlžného oparu. Shabbith-Ka, paní fialové záře, nechť se tvé ruce dotknou tvorů na tomto světě. Ramasekvao, mnoha paží. Sothothe a Suthothe, praotče kosmu a dechu kosmu. Ubbo-Sathla, nezapočatý začátku a konci.Xexanothe, zhoubo světů. Xiurhne, vydej nám svůj temný šperk. Ycnagnnisssz, paní nekonečného plamene ploď svůj potěr. Yomagn'Tho, ty co neúnavně čekáš venku, přijď.
Přijďte i vy, azag-yehg-ya'ani. Volám i tebe, Mračná věci, Černoto z hvězd, Matko Pus,Matko hvězd,Glagga, Kr'nk, L'ysh, M'tlbys, Nour, Pr'ktha, Shinjh, Urafty, Xangi a Yko.
Ty'hn zal'si kh'rn Ty'hn zal'si kh'r Akalaa kh' Pradávní byli, Pradávní jsou, Pradávní budou Nikoli ve sférách, jež známe, nýbrž v úhlech mezi nimi, kráčejí vznešení a původní, prosti tělesné dimenze a pro nás neviditelní. Kráčejí nespatřeni a nečistí na místech osamění, kde byla pronesena Slova a kde byly v patřičné době zavyty Obřady. Vítr drmolí jejich Hlasy a země hučí jejich Vědomím. Lámou les a drtí město, leč ani les, ani město nespatří ruku, která ničí.Vítejte ohavné bytosti z Meonu, Buďte zdrávi bytosti z jiných kosmů. Iä strašliví Akala z hlubin Dho-Hna. Ghrothe, zvěstovateli zkázy, otevři své rudé oko, zhoubo Shaggai, otevři své rudé oko a zapěj písně sfér. Z úhlů přijďte, Hy'knos-Gat'akali, Pojídači prostoru a vnořte se do myslí smrtelníků. Tsathogguo, spáči z N'kai probuď se, Sadagowaho pane N'kai pootevři své oči, Zhothaqquao, vládče beztvarých, vyjdi na Čtvrtý svět. Rhan-Tegothe, probuď se ze svého mrtvého spánku, proraž ledové sevření.Lloigore oplzlosti. Zhare druhá oplzlosti. Volám tě, Hydro, požíračko vše-života. Nugu a Yebe, dvě rouhavosti, které jsou jedním, ukažte klíč a bránu. Mh'ithrhao, intelekte Pradávných, paní Tindalos, povstaň ze svého podvojného města. X'chll'at'aa, pane Pradávných, nezrozený bože, nepříteli všeho z tohoto kosmu, povstaň z Dho-Hna. Shuggothi, temné děti znásilněné vše-matky plazte se a křičte. Bugg-Shoggog, poskvrnění temnotou, již se nemusíte skrývat. Yekubi ,vy kdož pamatujete minulé cykly kosmů, přijďte i do tohoto. Hasture, ty jež nesmíš být jmenován, králi ve žlutém, šeptej do větruIä! Iä! Hastur! Hastur cf'ayak 'vulgtmm, vugtlagln, vulgtmm! Aï! Aï! Hastur! Iä Byakhee!. Noth-Yidiku a K'thun, třete se, nechť se sluje Tindalosi černají vaším séměm.

Váš Aeon je nyní ustanoven
vládněte tomuto a příštím Věkům
Pronikejte skrze všechny brány
Brány jsou navždy otevřené
Nechť krev a mysl lidí je vaší bránou
zlomte pečetě
Strhněte okovy
Žijte!
Iä Adecijomryvuyszhgnabaqxwfkpltathoth!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan J. Jan J. | E-mail | 19. prosince 2012 v 16:50 | Reagovat

To čteš, nebo máš naučené nazpaměť? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama