Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Rituál svolání 21 12 2012 část 2.

19. prosince 2012 v 16:17 | Koubič |  Rituály

Adorace Yog-Sothoth - Otevírání BrányZnak Yog-Sothoth
Stojíme a vizualizujeme rovnostranný trojúhelník (možno i nakreslit na zem). S třemi sférami, které jsou na jeho vrcholech. Na vyvýšené místo uprostřed (oltář, nebo pařez, nebo jiná vyvýšenina) umístíme Znamení Sjednocení a zapálíme pětici svící. Svíce zapalujeme po směru hodinových ručiček.
Postup pro jednotlivce:Stůjte asi metr před severním hrotem trojúhelníku a dívejte se do jeho středu na oltář. Zapalte kadidelnici, kterou uchopte do pravé ruky. Pomalu jděte k severnímu hrotu, levou rukou udělejte znamení Kish a říkejte.Y'gs-Othoth aq Yev,Y'gs-Othoth aq ch',Y'gs-Othoth aq hwlt'ah ch',Y'gs-Othoth aq kzs'nath-yy (Yog-Sothoth ak jef, Yog Sothoth akch, Yog-Sothoth akhltach, Yog-Sothoth ak kznathej)
Yog-Sothoth zná bránu. Yog-Sothoth je branou- Yog-Sothoth je klíčem a strážcem brány.
Když dojdete na první hrot Trojúhelníku, zastavte se a mantrizujete Si'n (Sín). Vydejte se pomalu k jihovýchodnímu hrotu, zastavte se, otočte se směrem k oltáři a mantrizujte Si'ra (Síra). Pomalu se dejte k jihozápadnímu hrotu, když na něj vstoupíte,otočte se směrem k oltáři a mantrizujte S'alk (Sálk). Poté se vydejte, jak je vyznačeno na diagramu, spirálou k oltáři přitom říkejte hla nilg'riak 'bhgcw Y'gs-Othoth zmah-gron't (hla nilgarijak behef Yog-Sothoth zmah gront).
Vše je v Yog-Sothoth jedním.
(Postup pro trojici: Rituál se liší pouze v tom, že každý celebrant stojí na jednom hrotu trojúhelníku. Hlavní celebrant stále na Severním (Sin a postupuje k Sira a Salk). Druhý stojí na Salk a postupuje k Sin a Sira a třetí stojí na Sira a postupuje k Salk a Sin. Je vhodné, aby každý měl kadidelnici, ale není to zcela potřeba. Rituál lze provádět ve trojici v šestici v devíti atd., přičemž zbytek je rozestoupen kolem kruhu. A vytváří tak pomyslný hexagram nebo Enneagram.)
 
Čelem k severu položte kadidelnici na oltář a poklekněte asi půl metru od oltáře. Do vzduchu nad oltář vykreslete levou rukou či dýkou Caput Draconis.

A proneste Y'ai 'ng'ngah, Yog-Sothoth h'ee - l'geb f'ai throdog uaaah.
Při uaaah se bodněte do prstu, nebo jinak získejte svou krev a pokapejte jí Znamení Sjednocení. (možné je použít i vlastní sperma). Učiňte levou rukou znamení Kish. Imaginujte sigilium Yog-Sothoth jak plane před vámi.
Od Yr po Nhhngr toto je má krev, která otevírá most mezi světy
Mezi minulostí a budoucností
Mezi realitou a iluzí
Klíč je brána a brána je klíč.
Vkládám klíč z Yaddithu do zámku a třikrát bouchám na nebeskou bránu.
Uaaah-kran'u Zu'kara n'g ehnn nyena kyl-d zhem'ny'rh n'nogh sar'ai-a ch'veh
(Uaah kranu zukara neg enn njena kyldjemnerh nejnog saraja cheveh)
Nechť jsou duše dnes zemřelé silou tvé Bráně
Iä Yog-Sothoth!
Iä Yog-Sothoth!
Iä Yog-Sothoth!
Poté recitujte Dlouhý zpěv:
Per Adonai Eloim, Adonai Jehova,
Adonai Sabaoth, Metatron On Agla Mathon,
verbum pythonicum, mysterium salamandrae,
conventus sylvorum, antra gnomorum,
daemonia Coeli Gad, Almonsin, Gibor, Jehosua,
Evam, Zariatnatmik, veni, veni, veni!

O-do bu-ta-mo-na ki-ka-leU-me-di u-pa-ah-he zod-on-guZod-am-ran i-al-per-e-jiI-zoda-zoda-zod pi-ad-pa-heNo-quod-i Ya-i-daPanu-pi-re mala-pi-re-jiVau-nigi-laji o-de im-u-a-mar-eMi-cala-zod-o i-oi ko-me-sala-heO-de i-oi o-re-riO-de i-oi pi-re diO-zoda-zod-ama ji-vi i-zodi-zod-o-peO-ma o-de va-o-anuDi-es -sr-jide-koDo-o-ai-pe qo-a-ala ma-daTe-lo-ka vo-vi-meBala-zoda-reji do-si-ji oxi-ai-alaYiii-eee! Nyar-lath-o-tep!Ka-na-le A-za-thothDari-lapi o-sa o-de go-he-daDi-es ka-he-sa o-sa kala-zodaTore-zod-u o-de zod-am-er-anO-la sura-zod-asa a-da-naDa-e dar-i-lapa-ba-beMa-da yada-na-he ka-hil-da-oA-zodia-ji-ere kon-jame-pehe-la-jahA-re ba-ba-lonuFi-fala-zoda lev-itah-monjiVi-ru-den o-arDi-es para-di-zoda pa-sa-ba-saNo-an ba-ba-lon-daEr-em ta-tah-enZod-on-ak pa-tara-lax oh-de mo-maGo-ho-lor ti-la-baA-oi-ve-ai ma-ho-rel-aEx-en-tas-er lu-kif-ti-asO-ah-li ti-la-ba ox-i-ay-alVi-vau e-laO-le i-mu-a-marFi-fi-sa oi vau-nuO-la doo-ai-nu o-da ka-ni-laBo-la-pe zod-or-jiZod-ir-do no-ko ma-daHo-a-tha-he Ya-i-daEl-a-pe zod-ir yo-i-ada
(Fonetický zápis: Odo butmona cicle Umd upaah zong Zamran ialprg Izazaz piadph Noquodi Iaida Panpir malpirgi Uniglag od imvamar Micalzo ioi comselh Od ioi orri Od ioi pire dOzazm givi izizop Oma od vaoan Ds argedco Dooaip qaal mad Teloc vovim Balzarg dosig oxiayal Iae! Nyarlathotep! Canal Azathoth Drilpi os od gohed Ds chis os calz Torzu od zamran Ol surzas adna De drilpa bab Mad iadnah childao Aziagiar congamphlgh Ar babalon Fifalz levithmong Viruden or Ds paradiz pasbs Noan babalond Erm tatan Zonac patralx od mom Goholor tilb Aoiveae mahorela Exentaser luciftias Oali tilb oxiayal Viu el Ol imvamar Fifis oi vaun Ol dooain od cnila Bolp zorge Zirdo noco mad Hoath Iaida Lap zir ioiad)
Poté vizualizujte vír nad oltářem a v něm sféry Yog-Sothoth.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rolex replica rolex replica | E-mail | Web | 30. března 2013 v 20:36 | Reagovat

Gentlemen pay far more consideration to help watches regarding maintenance with everyday life compares to help women. Those people watches need to be wonderful longevity, larger accuracy and reliability as well as sophisticated model.frwe643h

2 ScottVek ScottVek | E-mail | 5. května 2018 v 12:56 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama