Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Rituál spravedlnosti

21. srpna 2006 v 16:08 | Dark Princess |  Rituály
Je to rituál, který se provádí ve čtvrtek v den Jupitera. Jeho účel je dosáhnout spravedlnosti v těch oblastech života, v nichž nám bylo ukřivděno nebo ublíženo.
Potřeby: 1x tmavomodrá svíčka, olej z aloe, špetka soli, kousek bílého papíru s napsanou stížností
Postup: Nejdřív potřeme svíci olejem a zapálíme ji. Tím umožníme, aby se náš smutek nebo naše námitky symbolicky spálily v jejím plameni. Po 20 minutách vezmeme připravený kousek papíru s napsanou stížností, zavineme jej do malé ruličky a zapálíme plamenem svíce. Popel rozsypeme ve směru čtyř větrů. Zbytek svíčky si ponecháme, protože rituál budeme ještě dvakrát opakovat. Opakujeme po sobě tři následující čtvrtky.


Svoje otázky a žádosti týkajcí se magie, stejně jako prosby či výtky ohledně článků směřujte na tento mail: pavel.jandak93@seznam.cz


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Casanova Casanova | 16. října 2011 v 15:54 | Reagovat

A co ta sul? Byla psana v ingrediencich, ale nepouzila se.

2 ota.karel ota.karel | 1. května 2014 v 11:54 | Reagovat

Já loni ve Spiritu v lednu četl skoro stejný popis rituálu bez soli a házení popele po bytě. Ještě tam byl návod na modlitbu k silám Přírody,Vesmíru a k planetě Jupiter. Místo čtvrtka stačila hodina planety Jupiter, kterou si najdete na netu: PLANETÁRNÍ HODINY, a pak se dá čarovat každý den ...Na ten papírek se napsalo co si přejete a jakoby mi to vyšlo. Udělal jsem to jen 2 večery po sobě, a pak zapomněl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama