Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

První krůčky s kyvadlem

8. srpna 2006 v 9:28 | Dark Princess |  Věštění
Posaďte se ke stolu. V místnosti jsi nyní jen ty sám, mobilní telefon, rádio, televize, i hi-fi věž jsou vypnuty, a nebo ještě lépe - v této místnosti vůbec nejsou (hlavně kvůli tomu, probůh, nestěhujte nábytek). Nakreslete si na papír dvě kolmé oboustranné šipky, které se kříží zhruba uprostřed. (Pro matematiky - načrtněte si kartézskou soustavu souřadnic a přidejte šipky i na ty konce, kde nemají být :-)) Vezměte si své kyvadlo a nad tímto papírem, držíc jej v ruce (neopírejte se loktem o stůl, a druhou ruku mějte volně složenou na stole či do klína). Kyvadlo dejte nad místo, kde se šipky kříží a bez sebemenšího pohybu rukou (chvět se vám trošku můžou, hlavně těm starším :-)) se soustředíme na kývání směrem, nahoru dolu, tedy od vás k vám. Po čase přejděte na houpání zprava doleva... Funguje to u většiny, ale pokud ne, nebuďte smutní - zkuste to jindy, změňte místo a třeba i kyvadlo, a kdyby to stále nešlo, ani po předchozích uvolňovacích cvicích, uplatněte své talenty jinde - nebo to tvrdě natrénujte.

Později by se vám mělo dařit vychylovat kyvadlo i v kruzích (aby se točilo, a to na stranu, na jakou budete chtít - po nebo proti směru hodinových ručiček).

Pro usnadnění někdo radí třeba držet kyvadlo mezi prsty stejných polarit, tedy ob jeden, dokonce i s opřenými lokty spustit šňůrku kyvadla přes nos (je to kapku nepohodlné a mě osobně se pak kyvadlo hůře ovládá při různých nácvicích, ale můžete se tím ujistit, že kyvadlem nehýbete pohybem ruky...
První věštby

Kyvadlo je určitým kontrastem k Tarotu. Tarot nikdy neřekne NE, ANO. Určuje spíše trendy, možnosti, překážky... Ale o tom jinde. Kyvadlo říká ANO, NE, nebo zůstane nejisté. Nic jiného se vám přihodit nemůže. (Soustavou "ano/ne" lze však kyvadlo využít i k věštění z orákula). Nejprve si s kyvadlem ujasněte, co bude jaká odpověď, ale snažte se mu "vnutit" (přijme to většinou dobrovolně a bez mučení :o)), že rotace po směru hodinových ručiček znamená ANO proti směru NE, jelikož taková polarita má mnoha a mnohaletou tradici, dodržovanou třeba i v magickém tanci. Stagnace, nejisté kolísání či měňavé pohupování značí nejistotu, nejednoznačnost... Klaďte zpočátku jednoduché otázky, ale takové, na jaké neznáte odpověď (můžete však zkusit i ty, na které ji znáte, aby jste si ujasnili, že si s kyvadlem "rozumíte").
Jiné využití

- Co takhle si třeba zjistit ve svém domě či bytě geopatogenní zóny?
- Nebo na nějakém dobrovolníkovi zkusit, co bude dělat kyvadlo nad jeho čakrami, když si lehne na záda a vy se nad něj nakloníte s kyvadlem?
- Nebo na papír napsat více slov (možností) a to, ke kterému se přikloní, brát jako radu…
- Nebo střídat barvičky a vyčlenit ty, nad nimiž se roztočí nejvíce a nejpozitivněji. Ty vám teď budou dělat dobře a navíc nějak souvisí s vaší aurou (resp. většinou to jsou barvy vaší současné aury…)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gio Gio | E-mail | Web | 1. října 2011 v 12:02 | Reagovat

Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama