Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Ochranný rituál Pánů strážných věží

8. srpna 2006 v 0:47 | Dark Princess |  Rituály
Na kulatý stůl, nebo oltář napiš jména čtyř archandělů a přilož k nim reprezentující předměty světových stran. Postav se čelem k severu, pozvedni meč a směruj ho k Zemi říkajíc:
Dohlížej na mě nejdražší sílo Nanto, Země a ochraňuj meč od všeho zlého, blížícího se od severu. Ve spojení se silou pentaklu vrhám všechnu zlobu zpět k odesílateli se silou třikrát tři.
Špičkou meče nakresli pentagram a pak jej namiř k Vodě a řekni:
Dohlížej na mě nejdražší Hacomo, Vodo a ochraňuj mě od všeho zlého blížícího se od západu. Ve spojení se silou pentaklu vrhám všechnu zlobu zpět k odesílateli se silou třikrát tři.
Pak nakresli pentagram a obrať se k Ohni a řekni:
Dohlížej na mě nejdražší Butone, Ohni a ochraňuj mě od všeho zlého blížícího se od jihu. Ve spojení se silou pentaklu vrhám všechnu zlobu zpět k odesílateli se silou třikrát tři
a namaluj pentagram. Pak se obrať k Vzduchu a řekni :
Dohlížej na mě nejdražší Exarpe, Vzduchu a ochraňuj mě od všeho zlého blížícího se od východu. Ve spojení se silou pentaklu vrhám všechnu zlobu zpět k odesílateli se silou třikrát tři.
Nakresli pentagram, obrať se na sever a řekni:
Ať se stane dle mého přání ve jménu posvátné Terády. Amen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Liam Liam | 18. listopadu 2008 v 21:55 | Reagovat

perfektní rituál, nejlip se to dělá ve 4 a cely den neivm jestli je to smyslem ritualu ale měl sem po ritualu mega moc energie a velkou silu. Byloto dorby. doporučuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama