Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Kyvadlo

7. srpna 2006 v 21:15 | Dark Princess |  Věštění
Půbav věštění s kyvadlem spočívá v jeho jednoduchosti. Žádné složité čáry, zaříkávadla ani skleněné koule. Stačí jen chvíle soustředění, provázek s přívěskem a magický kruh.
Podvědomí je ohromná věc a síla vůle ještě ohromnější. Když je dáš dohromady, začneš je víc poslouchat a řídit se jimi, jako bys získala další smysl. Někdo mu říká šestý, někdo paranormální, někdo intuice... No, fakt je, že jsme se časem začali spoléhat jenom na naše smysly zrakové, čichové a ještě ty tři další, a přitom vůbec nebereme v úvahu, jak je máme nedokonalé. Vždyť každý vesnický voříšek slyší líp než člověk a každý druhý vrabčák má zrak daleko vyvinutější než my, takže ne že šestý smysl nepotřebujeme, právě naopak. Navíc jako jediný ze všech smyslů nám časem nezdegeneroval, neopotřebovává se a vždycky radí poctivě a dobře. A ještě jedno plus: při správné formulaci odpoví i na tak osudové otázky, jako jestli on je už konečně ten pravý, jestli máš jít dneska na večírek nebo radši zůstat doma nebo co zítra na sebe. A kdo by tohle nechtěl vědět!

1) základní kruh2
Kruh, na který bude tvoje podvědomí promítat své odpovědi, si buď vytiskni nebo překresli. Nástroj, kterým se to bude dít, je kyvadélko. Návod na jeho vyrobení je vrcholně jednoduchý a navíc jsme ho popisovali už pár čísel zpátky. Takže může to být cokoli malého, co jde zavěsit na tenkou nit nebo hladkou stužku (prstýnek, kamínek s dírkou, přívěsek...). Čím osobnější máš k té věci vztah, tím líp. Nit nesmí být moc hrubá nebo tlustá ani přehnaně dlouhá, aby nebránila jeho pohybu nebo ho nezkreslovala.

2)zklidni se
Začni se soustředit na danou otázku. Pozor! Otázku polož tak, aby se na ni dalo odpovědět ano nebo ne. Nejdřív si ji v mysli přesně zformuluj, na tom si dej záležet, aby tvé podvědomí přesně vědělo, na co odpovídá. Poctivě si ji několikrát zopakuj, zavři oči a nedovol, aby se ti do mysli vtíraly jiné myšlenky nebo otázky než právě ta jedna.

3) ustálení
Nech oči zavřené a pořád se usilovně soustřeďuj. Mezitím uchop konce nitě kyvadla mezi palec a ukazovák a ruku opři o loket. Teď oči na chvíli otevři, kyvadélko ustal a zkontroluj, jestli klidně visí přímo nad středem kruhu.

4) vysílání
Oči zase zavři a opět celou svou mysl soustřeďuj na otázku. Můžeš ji i šeptat, jak chceš. Může to trvat různě dlouho, ale po nějaké chvíli ucítíš, jak se kyvadlo začíná pohybovat jedním směrem. Ještě zvyš soustředění a chvíli vydrž. Pohyb kyvadla se ještě zesílí. V té chvíli můžeš oči otevřít a uvolnit se. Celé cvičení by mělo trvat okolo pěti až deseti, nejvýše patnácti minut.

5) čtení
Teď už zbývá jen správně přečíst pohyb kyvadélka a převést ho na správnou odpověď na kruhu. Většinou se kyvadlo pohybuje jedním směrem, to ale přirozeně znamená, že se nezastaví nad středem kruhu, ale kmitá i nad odpověď na opačné straně. Citem poznáš, jakým směrem to kyvadlo táhne víc, na jakou stranu se pohybuje opravdu silou a na jakou už jen setrvačností. Ta "silná" je tvoje odpověď.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anik Anik | E-mail | 1. listopadu 2009 v 19:19 | Reagovat

Ja bych se chtela zeptat jestli je mozny abych ovladala kyvadlo i bez nejakyho cviceni

2 stewart-net stewart-net | Web | 10. srpna 2010 v 17:52 | Reagovat

Nějaké dotazy mě opravdu fascinují...třeba zrovna dotaz přede mnou...chceš ovládat kyvadlo? Tak sakra nebuď líná a něco tomu obětuj...vše potřebuje svůj čas, vše potřebuje nějaké úsilí. Nečekej, že vše půjde bez toho, aniž bys pro to něco neudělala...(a to nemyslím zle)!

3 Tom Tom | E-mail | Web | 19. srpna 2010 v 11:04 | Reagovat

Moc děkuji za radu. Stránky jsou super. Kyvadélko jsem si udělal jednoduše. A účinky jsou senzační :-)  :-D

4 ashley1611 ashley1611 | 12. května 2011 v 12:54 | Reagovat

myslite ze to pude i priveskem tedy kaminkem- priveskem

5 Markét Markét | 5. října 2011 v 0:05 | Reagovat

Samozřejmě ale existuje víc technik. Je to tvoje kyvadélko a tvé podvědomí. Ty se ho sama zeptej, ať ti ukáže samo, jak bude vypadat odpověď ano (já mám např. kolečko). Pak si požádej, ať ti kyvadélko ukáže jak bude vypadat odpověď ne(já mám pohyb zleva doprava).Nějaké házení do stran a uhodni, na kterou stranu tě to víc táhne mi přijde matoucí. Jinak je to zcela jednoduché. Opravdu se stačí soustředit na myšlenku a nemusíš ani zavírat oči jen se ptej.
;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama