Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Jak na to?

8. srpna 2006 v 9:44 | Dark Princess |  Astrální cestování
Co se s lidmi děje při astrálním cestování:
1.subjekt cítí,že opouští tělo skrze temeno hlavy
2.V momentě,kdy se astrální tělo odděluje od těla fyzického,ztrácí subjekt na okamžik vědomí
3.Než se astrální tělo vzdálí, vznáší se chvíli nad tělem fyzickým
4.Tentýž jev se opakuje před návratem do fyzického těla
5.Při návratu astrálního těla do těla fyzického subjekt znovu na chvíli ztrácí vědomí
6.Vrátí- li se astrální tělo moc rychle, fyzické tělo sebou několikrát škubne
Astrální tělo je založeno na skutečnosti, že máme 2 těla - tělo fyzické, které roste, zraje a nakonec umírá a tělo astrální, které je *dvojníkem* fyzického těla. Právě toto astrální tělo se může občas od fyzického vzdálit, při tom ale s sebou nese naše vědomí. Astrální tělo je *řidší* a jemnější než jeho fyzický protějšek. Běžně se mu říká astrální nebo éterický dvojník. Stříbrná šňůra je světelné vlákénko, spojující astrální a fyzické tělo. Obvykle propojuje čelo fyz. a pupek astr.těla. Astrální pláň se jeví jako paralelní vesmír k vesmíru našemu. Lidé zde většinou nepozorují nějaké větší znatelné rozdíly. Během svých astrálních cest si mohou létat kamkoliv a jak chtějí. Přesto zde platí určitá omezení jako např.: Nemohou navštívit své přátele a nemohou se udělat viditelnými. Každý z nás již mnohokrát astrálně cestoval ve svých snech. Ač si to většinou neuvědomujeme.
Chceme-li si svou astrální cestu pamatovat i s tím, co během ní děláme a kde jsme byli, musíme se na to připravit. Nejprve se musíte rozhodnout kam chcete cestovat. Jděte si lehnout v obvyklou dobu. Je nutné, abyste se dobře vyspali. Neuléhejte s plným žaludkem. Vtip je v tom, že musíte usnout a zároveň si udržet bdělé vědomí. Někteří lidé to dokáží, aniž by nad tím museli nějak zvlášť přemýšlet. Říká se tomu mimovolné astrální cestování. Též vidění na dálku se v mnohých věcech podobá astrálnímu cestování. Člověk, jenž je provádí, posílá svou duši na určité místo a popisuje co tam vidí. Vidění na dálku je v současnosti předmětem důkladného vědeckého zkoumání.
Mimochodem při astrálním cestování můžete:
1)navštívit jakékoliv místo
2)přenést se do minulosti nebo budoucnosti
3)zbavit se strachu ze smrti
4)dohlížet na milované osoby a přátele
5)uskutečnit astrální cestu ve dvou
6)navštívit zesnulé a pokračovat ve vztahu s nimi
Stačí jen věřit, chtít a být schopni se učit.
Je pár věcí, na které nemáte vliv. O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Někteří lidé tvrdí, že za bouřky lze bezpečně cestovat, pokud před cestou ponoříte ruku na několik minut do nádoby s vodou, ala já bych to neriskoval a astrální cestu bych odložil na jindy.
Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí cestuje při ležení v posteli. Je to logické, protože odsud se právě vydáváme na skoro všechny astrálně konané cesty ve spánku. Raději si ale zvolte křeslo, protože byste mohli při relaxaci usnout dříve, než začnete vůbec cestovat.
Než začnete připravte si tužku a papír, abyste si mohli ihned po návratu zapsat své dojmy. Můžete též provést malý rituál na ochranu svého těla po dobu, kdy od něj budete vzdáleni. Existuje celá řada způsobů. Zvláště užitečná je sůl a voda. Koupel ve vodě s trochou rozpuštěné soli tedy skýtá vynikající ochranu.
Doporučuji cestovat ve vzdušných šatech. Vodu se solí lze použít i jinak. Do každé ze 4 světových stran z místa, ze kterého chcete cestovat, nasypte polévkovou lžíci soli. Pak kruh kolem něj pokropte vodou, vytvoříte si tak potřebnou ochrannou plochu. V pokoji by mělo být teplo kolem 20 stupňů.
Nekřižte ruce a ani nohy - pokud je křížíme, podvědomě se tak držíme zpátky. Proto je důležité mít nohy a ruce uvolněné. Je třeba, aby vaše astrální cesta měla nějaký cíl. Poprvé je to celkem snadné. Vašim cílem je opustit vaše tělo a vznášení maximálně několik metrů od něj.
Při 1. cestě je důležité neopouštět svůj pokoj. Proveďte postupnou relaxaci. Až budete naprosto uvolněni, soustřeďte se na dýchání. Uvědomte si své tělo, ať už je kdekoliv. Uvědomte si místnost ve které se nacházíte a vaše vědomí. Vaše mysl musí zůstat uvolněná a klidná. Myslete na cíl své astrální cesty a na to, jak je pro vás důležité, abyste ji vykonali.
Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Za začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4 měsíce zkoušení, než se to naučí.
Předpokládejme, že se vám podařilo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti, než se vám tuto myšlenku podaří zformulovat, budete tam. Osahejte si stěny a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy snadný a klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na zem nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od fyzického těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište své zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24 hodin, protože je to přeci jen psVydejte se za hranice vašeho domu a třeba i do minulosti!!
Předpokládám, že od vašeho prvního mimotělního zážitku uběhlo už alespoň dvacet čtyři hodin. Pravděpodobně vás ještě neopustilo nadšení z toho, že jste to dokázali a chcete to zkusit znovu. Tentokrát si dobře rozmyslete, čeho chcete při své astrální cestě docílit. Nepochybně byste se již rádi vydali na cestu mimo svůj pokoj. Můžete zkusit jednoduchý test.
DOBRÉ JE NĚKOHO POŽÁDAT, ABY NA KUS PAPÍRU NAPSAL NĚKOLIK ČÍSEL a papír umístil do svého pokoje. Během své astrální cesty tento pokoj navštívíte a číslice přečtete.
Pomaloučku se uvolňujte. Není kam spěchat. Čím klidnější a uvolněnější budete, tím lehčeji své tělo opustíte. Napodruhé to obvykle jde o mnoho snáz. Strach z neznáma, který všichni prožíváme, se mezitím rozplyne a nahradí jej pocit očekávání. Jakmile dokončíte postupnou relaxaci, představte si, že se propadáte do nicoty.
Znenadání zjistíte, že jste se ocitli mimo své fyzické tělo. Pravděpodobně se budete vznášet cca 30 centimetrů nad ním. Představte si sami sebe jak vstáváte a okamžitě se napřímíte. Pozorněji si prohlédněte své astrální tělo. Představujte si sami sebe v různých šatech a všimněte si, že hned jak na ně pomyslíte, se v nich ocitnete.
Tentokrát si povšimněte i tenoučké stříbrné šňůry, která spojuje astrální tělo s tělem fyzickým. Obvykle je připojena k čelu fyzického těla. Jiní lidé tvrdí, že je připojena k pupku obou těl a nebo k hlavě. Tradiční nauka praví o tom, že když se přetrhne šňůra, dotyčný člověk zemře. V bibli je např. psáno, že člověk zemře ..."když se přetrhne provaz stříbrný"...
Jakmile jsme důvěrně seznámeni se svým okolím, opustíme svůj pokoj. Možná zjistíte, že musíte použít oken nebo dveří, ale můžete též projít stropem nebo zdí. Záleží to na tom, jak pevné je vaše astrální tělo. Pokud jste zahlédli stříbrnou šňůru, teď zjistíte, že se vzpíná do nekonečna, ale i to, že s přibývající vzdáleností od vaše fyzického těla slábne. Též síla, poutající vás k f. tělu s přibývající dálkou slábne.
Nyní si všimněte 3 rychlostí astrálního cestování. První z nich je běžná rychlost, tempo krokem. Druhá se označuje za rychlost střední. Připomíná jízdu autem nebo vlakem, kdy vidíme míhající se krajinu. Třetí je nadprůměrná rychlost. Ta působí, když se během okamžiku přemisťujeme na určité vzdálené místo. Kromě těchto 3 rychlostí existuje též levitace, kterou jste již poznali, když jste se vznášeli nad svým fyzickým tělem.
Představte si sami sebe v pokoji svého přítele, který napsal na papírek ony číslice, které máte přečíst. Porozhlédněte se po pokoji a pokud je v ní i váš přítel, podívejte se co právě dělá. Najděte kus papíru a zapamatujte si je. Není to tak lehké, jak se zdá. Pro některé lidi je totiž obtížné číst, jsou-li v astrálním těle. Proto číslům věnujte nadměrnou pozornost. Nakonec vizualizujte sami sebe ve vašem pokoji a přeneste se ke svému fyzickému tělu. Představte si sami sebe ve svém f. těle a okamžitě se v něm ocitnete. Zapište si čísla. Až se spojíte s přítelem, zjistíte nakolik správně se vám podařilo přečíst čísla. Zjistěte si též, jestli váš přítel poznal, že jste jej navštívili.
Pokuste se při svých mimotělních zážitcích navštívit co nejvíce míst. Při astrálním cestování můžete okamžitě navštívit jakékoliv místo jen tím, že na něj pomyslíte. Nejprve pro vás bude snazší navštěvovat místa, kde jste už někdy byli a které jste viděli, než ta o kterých máte mizivé představy. Chcete-li navštívit nějaké neznámé místo, je dobré, když si o něm něco přečtete a nebo si seženete fotografii, abyste si je mohli lépe představit. Není třeba na určité místo letět po stejné trase, jak byste to udělali ve fyzickém světě. K cestování na větší vzdálenosti je potřeba velké touhy. Nemáte-li dost touhy, na požadované místo se prostě nedostanete. Občas zažijete nějaký ten šok, ale nebude to nic děsivého. Čas od času budete vtaženi do svého fyzického těla dřív, než byste si přáli a nebo když to budete nejméně čekat. Můžete při tom utrpět otřes i šok. Stane-li se to, v klidu seďte a snažte se pravidelně dýchat. K náhlím návratům do těla dochází ze dvou důvodů. Buď jste si během cesty na své fyzické tělo vzpomněli a nebo vás f. tělo potřebovalo k vyřešení nějaké situace. Setkáte-li se na astrální pláni s něčím děsivým, stačí jen pomyslet na návrat do těla, hned se v něm ocitnete.
Výpravy do jiných světů
Nyní, když si při astrálním cestování již důvěřujete a cítíte se uvolnění, nadešel čas vydat se na průzkum do jiných světů. Vzpomeňte si na období, které vás nejvíce fascinovalo. Pečlivě rozvažte kam se chcete vydat a proč.
Jakmile opustíte tělo, řekněte si, kde chcete být, a ihned se v čase a prostoru přenesete do období, které jste si přáli vidět na vlastní oči. Až budete na místě podívejte se, co máte na sobě. Obvykle to bude odpovídající dobový oděv, avšak pakliže ne, stačí o něj pouze požádat a ihned budete náležitě přioděni. Takovéto cestování v čase není nijak nebezpečné. Kdykoliv si budete přát, můžete se okamžitě vrátit do svého fyzického těla. Ve skutečnosti bývá zvykem, že se v těle ocitnete mnohem dříve, než jste si vůbec přáli.
Je něco, co byste chtěli říct příbuzným nebo přátelům, kteří již nejsou naživu? Vraťte se o několik let zpátky, abyste je mohli znovu spatřit a říci jim, jak je máte rádi. Na astrální pláni je možné navštěvovat zemřelé příbuzné i přátele. Namísto toho, abyste se s nimi setkali ve fyzickém světě, s nimi můžete promlouvat v světě astrálním. Dozvíte se tak spoustu věcí.
Připadá mi zajímavé, že můžete bez zábran hovořit s lidmi z různých dob a kultur. Jazykové bariéry v astrálním světě totiž neexistují. Toužíte se podívat do budoucnosti?Jednoduše udejte místo a čas a hned se tam ocitnete. Chcete vědět, jak bude vypadat váš život za 10 let? Posuňte se o tuto dobu vpřed a přesvědčte se na vlastní oči. Nejste-li spokojeni s tím, co vidíte, zeptejte se, co je třeba změnit. Všichni bychom toho v životě dokázali mnohem víc, kdybychom věděli, co je zapotřebí změnit, aby i vaše budoucnost byla jiná.
Nepochybně to vypadá, že existují astrální cesty dvojího druhu. Ty první zkoumají svět, který je v každém směru totožný s tím naším a druhé, které podávají svět mystický, plný mnoha odlišných realit. Někteří lidé si své astrální cesty vysvětlují jako návštěvy paralelních světů, kde je vše stejně jako v našem fyzickém těle, avšak zároveň jiné. Pro většinu lidí je tento paralelní svět téměř totožný s naším každodenním světem.
. Máte-li hluboký vztah k někomu, kdo zemřel, můžete v něm pokračovat a navštěvovat milovanou osobu na "druhém břehu". Ve vztahu je možno pokračovat, jste-li od sebe z nějakého důvodu vzdáleni. Nemáte-li partnera ve světe fyzickém, můžete si ho najít ve světě astrálním. Avšak buďte opatrní, stejně jako ve světě fyzickém, tak i ve světě astrálním si musíte dát pozor a dobře si vybírat. Až budete cestovat častěji, zjistíte, že astrální svět bývá osamělým místem, kde si mnohdy není s kým popovídat. Řada lidí věří, že astrální milenec je někdo, koho jste již znali a milovali v jednom z vašich minulých životů. Takového člověka snadno poznáte, hned jak ho najdete. Spolu potom budete moct cestovat do míst, které pro vás v minulosti mnoho znamenaly. Výpravy do astrálních světů vám přinesou mnoho úchvatných zážitků. Vaše vědění a porozumění nesmírně porostou. Ostatní si toho nejspíše všimnou, ale je zcela na vás, zda jim o svém počínání řeknete nebo ne.
Metoda houpačky
Toto je obzvlášť příjemná metoda.Začněte jako obvykle postupnou relaxací. Až bude vaše fyzické tělo naprosto uvolněné, představte si, že sedíte na houpačce a houpáte se sem a tam. Soustřeďte se na špičku nosu a temeno hlavy, avšak představujte si,jak se na oné houpačce pohybuje celé vaše tělo.Jak tomu u normální houpačky zbývá, zhoupnete se pokaždé o trochu výš. Výš, výš a výš, dokud nebudete mít pocit, že jste se přehoupli.V nejvyšším bodě oblouku, kdy to už už bude vypadat, že houpačka opíše celý kruh, se v duchu pusťte a pak náhle zjistíte, že jste venku z těla.Bude to zvláštní pocit. V žaludku stále ucítíte, jak jste se houpali,avšak zároveň se vám naskytne pohled na vaše tělo, uvolněné a nehybné.Po několika takovýchto pokusech možná zjistíte, že už nemusíte provádět postupnou relaxaci, nyní již budete moci usednout na kterémkoli místě, zavřít oči a představit si, jak se houpete na houpačce výš a výš, dokud se neoddělíte od svého fyzického těla.
Metoda víru
Toto je metoda, kterou v době kolem první světové války používal často francouzský okultista Yram.Náhoda tomu chtěla,že ve stejnou dobu takto cestoval ve Spojených státech amerických i Prescott Hall, člen americké společnosti pro parapsychologický výzkum.Ten svým žákům radil toto:
1./Žák by se měl vyhnout masu.Některým lidem pomůže půst, avšak všichni by měli omezit přísun potravy.
2./Hodinu či dvě před jakoukoli astrální cestou by žák neměl jíst vůbec.
3./Žák by měl konzumovat hlavně ovoce a zeleninu.Blahodárné účinky má především mrkev. 4./ZA vhodná se považují syrová vejce, která astrálnímu cestování napomáhají.
5./Ořechy(obzvláště burské) nejsou vhodné.
6./Prospěšné jsou všechny tekutiny, avšak měly by být konzumovány s mírou.V den astrálního vycestování je třeba vynechat kávu a alkohol.
7./Žák by se měl rovněž vyhnout tabáku a drogám.
8./A nakonec dobrá zpráva: "Po šesti až osmi měsících výcviku mohou pokročilí žáci jíst cokoli."
Ačkoliv přesná doba diety není uvedena, doporučoval bych tak minimálně týden před astrální cestou( před první astrální cestou tak 2 týdny).
A nyní k samotnému návodu jak opustit své fyzické tělo:
Sedněte si uvolněně a zavřete oči.Soustřeďte se na své dýchání.Dýchejte zhluboka a při tom se uvolňujte.Když už jste dostatečně uvolnění a dýcháte pravidelně, představte si jednu z následujících situací:
1.-Představte si sami sebe uvnitř velkého kuželu.Vmáčkněte se do jeho vrcholu a pak se jím protlačte ven.
2.-Představte si vodní vír a pozorujte sami sebe, jak v něm kolem dokola kroužíte. S každým přiblížením k tomuto víru se stáváte malinkou tečkou, která se zvětšuje, jakmile se z něj opět vynořujete.Až uděláte několik kol, vír vás do sebe vtáhne a vyvrhne ven z těla.
4.-Představte si sami sebe, jak plujete na velké vlně.Když se vlna začne lámat, sledujte, jak vás odnáší s sebou ven z těla.
Všechny tyto obrazy se velmi dobře představují a navíc můžete při dalších cestách zvolit nové metody opouštění těla.Jejich výhodou je, že nejsou náročné na představivost a umožňují vám odpoutat mysl od fyzického těla.
 

31 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (287)
Zobrazit starší komentáře

201 Vojta Vojta | 26. dubna 2010 v 20:38 | Reagovat

A je možný že mi návrat do fyz. těla bude trvat dlouho(už bych to pak nedokázal, v panice ne) předem dík za odpověď

202 zuzukaol zuzukaol | Web | 27. dubna 2010 v 20:11 | Reagovat

víte ale co by mohla udělat dark princess? odpovědět na otázku jak se má člověk dostat zpátky do fyz. těla když se mu to povede?!?!?!?!?! O_O  O_O  O_O  souhlasíte lidi? 8-O  8-O

203 ss ss | 29. dubna 2010 v 8:14 | Reagovat

[189]:jenže chápeš že ona NEVĚDĚLA jak se tam má dostat?A navíc se jí to stalo jenom omylem,takže ani nevěděla jak se tam dostat...

204 Am Am | 17. května 2010 v 21:59 | Reagovat

Tak newim...včera sem to zkoušela,uvolnila sem se,vyprázdnila hlavu a myslela na to,jak se as.tělo vznáší nad tím fyz....a pak mně začalo vibrovat celý tělo,začala sem se jakoby propadat někam dolů..a newim,jak mam poznat,kdy as.tělo vyjde z toho fyz.a prostě sem se vzbudila a tím to celý zkazila..:(poradte pls.jak poznat kdy vychází to as. z toho fyz.těla..pls.

205 Tarea Tarea | 19. května 2010 v 16:27 | Reagovat

ahoj....tak jsem to zkusila poprvé. Sedla jsem si do křesla a pekelně jsem se soustředila. Zkusila jsem to metofou houpačky. Začala jsem teda myslet, že se houpu. Najednou sem začala od kotníků cítit divné šimravé vibrace. Postupovalo to pomalu nahoru. Myslím že jsem cítila jak se mi od konečků prstů ke kolenům zvedají nohy ale ne tělesně ale astrálně. Ale jak říkám došlo to ke kolenům a já sem začala cítit takový divná tlak něco jako když si na vás někdo sedne a vy jedete dolů. Najednou se mi hrozně rozbušilo srdce a začala sem mít takový divná pocit...a já jakož to docela strašpytel jsem musela otevřít oči. otevřela jsem je teda a najednou to ve mě jakoby ,,žluklo". Chvíli mě po tom bolely nohy a byl tam tlak přesně tam kde sem cítila ty vibrace. Bylo to AC?? prosím odpovězte mi někdo díky :-)

206 Adas Adas | 31. května 2010 v 2:04 | Reagovat

[201]: Vím že píšu pozdě,ale myslim ze navrat dlouho trvat nemuze,protoze spíš a díky tomu že astralne cestujes a jsi pri vědomí tak stačí pomyslet na probuzení a jsi zpátky.

207 zabiju tě děvko zabiju tě děvko | E-mail | 8. července 2010 v 13:01 | Reagovat

píčo tě rozsekám já ty krávo zpíčená a bude !"!!!!!!!!!!!!!!!!

208 Weri-autorovi Weri-autorovi | 28. července 2010 v 7:36 | Reagovat

A není to nebezpečné? Někde jsem četla, že když astrálně cestuješ, tak se můžeš potkat s dušema zemřelích lidí...a asi by mě klepla pepka kdyby se mi to stalo...a co když se ti nepovede se vrátit zpátky? Zkoušela jsem to ale vždycky jsem nad tím moc přemýšlela.

209 Monika Monika | E-mail | 7. srpna 2010 v 19:37 | Reagovat

Dneska jsem zkoušela AC a nevím jestli se mi to povedlo správně! Nedělala jsem to tady podle toho, ale podle jiného návodu a  najednou mě začali strašný vibrace v těle rozbušelo se mi strašně srdce, potom jsem se snažila chvíli uklidnit, ale moc to nešlo, tak jsem otevřela oči a potom jsem ještě chvíli cítila vibrace, ale myslíte, že kdybych ty oči nechala zavřený, že je to AC???

210 wendy wendy | E-mail | 15. srpna 2010 v 19:06 | Reagovat

zkusila jsem to ale nepovedlo se mi to zacala jsem pocitovat jakoby ze me neco vylezalo ale porad to neslo vylezt co ma udelat abych se dostala ven ze sveho tela??

211 janisek janisek | E-mail | 10. října 2010 v 16:27 | Reagovat

a nemůže se mi ta šňůra přetrhnout?a když jo, jak? :-(

212 Onra Onra | E-mail | 13. října 2010 v 16:21 | Reagovat

Já bych strasne chtel,kdyby se my pretrhla abych se neohl vratit.myslite zee by to slo ??

213 Misa Misa | Web | 26. října 2010 v 12:52 | Reagovat

jednou se mi stalo nechtěla jsem cestovat ani jsem nevěděla jak se to dělá.Ale Jen tak jsem ležela na posteli skoro usínala a najednou náhlej propad jako by do jámy hluboký,jsem padala byl to hroznej pocit lekla jsem se a rychle jsem vstala takže to bylo taky strální ces.?

214 Lillly Lillly | 27. října 2010 v 21:45 | Reagovat

Večer po tom co jsem si tohle četla jsem to zkusila, ale začala jsem se propadat a zpanikařila jsem a přerušila svou koncentraci. Dneska jsem to zkusila znovu a cítila, že už to mám na dosah, ale nějak mi to nešlo dokončit. Začalo mi být rychle srdce a znervózněla jsem, jakmile jsem cítila, jak se mi odděluje mysl od těla a dál už mi to nešlo. Nemáte někdo nějakou radu?

215 Toxikman Toxikman | 2. listopadu 2010 v 13:03 | Reagovat

Mno zkoušel jsem to a od té doby mám zákaz od přítelkyně. Nevím proč, ale potkal jsem tam osobu co znám z dětství a co mě strašila ve snech. Velmi podobná mě, akorát odporná a napadla mě hned na začátku. A nemohl jsem se vrátit do těla.

216 michal michal | E-mail | 17. listopadu 2010 v 21:06 | Reagovat

Když jsem to skoušel nepodařilo se, ale cítil jsem divný tlak na čele jakoby se něco tlačilo ven... nevíte někdo co to znamená? :-( prosím jestli někdo víte napište mi na email...

217 mates mates | 28. listopadu 2010 v 12:57 | Reagovat

cawte je normalne ked to skusam tak mi brni cele telo najviac hrud ??? O_O

218 Marek Marek | 10. prosince 2010 v 21:12 | Reagovat

Další smrad na internetu. Řeči drsné,ale skutek utek. Tebe chlapče potkat v reálu,tak odejdeš domů po čtyřech se dvouma zubama 8-O  :-x

219 koukej na cestu koukej na cestu | 12. prosince 2010 v 0:19 | Reagovat

Pravdu! 494593957 icq

220 Danča Danča | E-mail | 30. prosince 2010 v 17:42 | Reagovat

Ehehe... Jednou se mi buď povedlo AC, nebo to byl jen sen. Každopádně jsem usínala, byla jsem unavená a v jeden moment jsem si vzpoměla na návod, kterej jsem četla někdy před rokem na internetu. Uvědomovala jsme si, že jsem v mikrospánku, tak jsem se začala odpoovat od těla.. JENŽE!!! Já se nemohla ani pohnout. Chtěla jsem zvednout trochu ruku, viděla jsem mojí fyzickou ruku jak leží v klidu, ale cítila, že astrální rukou hýbu. Ale bylo to děsně namáhavý. Pak jsem se snažila vstát, trvalo mi to... nakonec jsem se posadila na postel a vstala.. stoupla si, zamotala se mi hlava a já zase spadla nad svoje fyzické tělo. Řekla jsem si, že je toho moc, tak jsem se chtěla probudit..myslela jsem na svoje tělo..na myšlenku probuzení a nic.. dostala jsem strach..a pořád nic... Pak jsem si vzpoměla na to, že se tam psalo, že při návratu do fyzického těla dostanete šok. Přinutila jsem s sebou trhnout a v tu chvíli jsem seděla vyděšená na posteli... chtěla bych vědět, jestli se někomu stalo něco podobnýho? Prosím odp. na mail.

221 Sechmetare Sechmetare | 16. února 2011 v 20:00 | Reagovat

takže jsem cejtil takový jako nadhazování pak všecho bylo zelený a viděl jsem jako by svůj obličej kterej vystupoval , ale oči byly stále na stejným místě.
je to dobře ?

222 Dulcecita Dulcecita | 24. února 2011 v 19:34 | Reagovat

Jestli máte strach, tak to radši nedělejte, můžete dostat šok. Já to zkoušela, ale radši jsem se na to vykašlala. Všechny tyhle čáry máry... Zatím na smrt nejsem připravená. Prostě si vystačte se svými myšlenkami a konec.

223 Nata$ha Nata$ha | 12. března 2011 v 11:47 | Reagovat

Takže,já to udělala a doopravdy sem mohla lítat hlavně ve snu to bylo snažší, zamyslete se a přemejšlejte o lidech co umřely a co ted umírají ve spánko jestly také opouštěji fyz tělo ale něco je nechce pustit zpátky do fyz tela

224 Alexis Alexis | Web | 20. března 2011 v 11:30 | Reagovat

ja si astralne zacestuju jednou za cas :D
treba zrovna vcera jsem to zkusila zase asi po mesici :D, ale jeste pred tim jsem si trosku hrala s energii takze jsem si vytvorila v rukou klubicka energie a pak je do sebe vpravila... podle me je potom astralni cestovani jednodusi :), ale napoprve se mi to hned povedlo... dostala jsem se ven a najednou koukam kde to jsem a podivam se dolu a lezim si tam... tak jsem se radsi vratila :D

225 Hoods Hoods | E-mail | Web | 21. března 2011 v 7:35 | Reagovat

Když atrálně cestujete tak nemůžete potkat žádného mrtvého jeto něco mezi nebem a zemí.Vaší zemřelí jsou nahoře...
Dávejte si pozor můžete narazit na démona který se na vás přilepí a když se vrátíte zpátky budete posedlí démonem. Jestli ho spatříte rychle pomyslete že chcete zpět a tam se taky ocitnete zase ve vašem fyzickém těle:-)

226 Hoods Hoods | E-mail | Web | 21. března 2011 v 7:38 | Reagovat

Alexis myslíš kuličku jako PSi ball???
Hmm učím se magii už 2 roky dá se považovat že jsem zatím záčátečnický mág:-) ale nevím jak hodit Psi kulu:-)

227 fjjj atd. fjjj atd. | 30. března 2011 v 19:25 | Reagovat

občas se mi v posteli stává že mam pocit jako kdybych padal do jámy ale je mi to hrozně příjemné :)

228 kapriol kapriol | Web | 5. dubna 2011 v 17:35 | Reagovat

to já jsem to zkoušela jako malá a v poho ani jsem nevěděla co to dělám prostě jsem to hle dělala :) šlo mi to propadala jserm se vibrovalo mi tělo a teď NIC POMOC ! :) newíte nikdo co s tim??

229 kapriol kapriol | Web | 5. dubna 2011 v 17:37 | Reagovat

[225]: tohle je ale kravina :) mrtví můžeš vidět ve sféře myslím atmická dimenze kukni  sem:http://www.astralni-cestovani.info/zaciname5_astralnicestovani.html#11

230 Sage Sage | 5. dubna 2011 v 18:49 | Reagovat

TAkze jestli to chapu spravne... je to jako by duse opustila telo? O_O

231 Nobody Nobody | Web | 20. dubna 2011 v 12:43 | Reagovat

[230]: v podstatě jo...

232 gabinka gabinka | 20. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

Jak se do toho mam dostat

233 Barčaaaa =o) Barčaaaa =o) | 25. dubna 2011 v 17:57 | Reagovat

me to nejde ten navod moc nechapu je slozitej :-)  :-)  :-)

234 Barčaaaa =o) Barčaaaa =o) | 25. dubna 2011 v 18:04 | Reagovat

Ani houhacka mi nepomohla

235 beruska229 beruska229 | 25. dubna 2011 v 18:08 | Reagovat

ne a ne nejde mi to zkusim to az pujdu spat :-D  :-D  :-D  :-D

236 INka INka | 1. května 2011 v 9:52 | Reagovat

Včera jsem to zkoušela a vůbec mi to nešlo. Uvolnila jsem se, zhluboka jsem dýchala, potom jsem začala mít jako by tlak na oči a přišlo mi, že vidím něco jako by světlo. Jenže pak jsem z paniky otevřela oči a pak už mi to nešlo. Dělala jsem to aspoň chvíli dobře???? 8-)  8-)  8-)

237 Toa větru Toa větru | 10. května 2011 v 19:10 | Reagovat

Teď mám 11let tak to nebudu  dělat spíš tak ve 16 to budu v pubertě a taký věci budu chtít pořád dělat :-)

238 Lukas Lukas | E-mail | 14. května 2011 v 12:16 | Reagovat

Nazdar proč je ten článek okopírovaný (ůplně celý) z: http://www.acld.mysteria.cz/       ??????????!!!!!!!!!!!!!!

239 lukas lukas | E-mail | 14. května 2011 v 12:20 | Reagovat

akorád obrázky sem nezkopírovaly jinak to je uplně stejný!!

240 eso eso | 30. května 2011 v 10:45 | Reagovat

ked chcete astalne cestovat to nieje len tak musite studovat a nemozte mat stres a bat sa inak to nedokážete a je to dost nebezpečne možte aj zomriet ale ked to dokazete budete mat zažitok

241 Bree Bree | E-mail | 30. května 2011 v 13:48 | Reagovat

Ahoj, už kolikrát jsem zkoušela astrálně cestovat, ale nikdy se mi to nepovedlo. Nevím v čem je chyba, potřebovala bych asi poradit. Kdyžtak prosím někdo, kdo s tím má zkušenosti napište na mail. Díky.

242 Míša Míša | 7. června 2011 v 19:09 | Reagovat

Jakože nic proti ale takhle jednoduche to byt nemuže narazila jsem na blok kde je astrologie a tak a tam je astralni cestovaní a je to těžší....tendle navod je doost divný...jinak fakt super blog ale aj si myslim že některe ty ritualy a kouzla jsou vymišlene....mimochodem modra magie neexistuje..zkusila jsem to hledat všude ale ani zminění o tom..

243 Wizard Wizard | 12. června 2011 v 16:39 | Reagovat

ahojky nejspis mi asi nikdo neopdpovi ae zajimalo by mne, jestli sem prozila to AC
stalo se mi to nekolikrat kdyz sem jeste ani nevedela ze nejaky AC existuje a ze spanku sem sebou casto nekolikrat za sebou skubla a probrala se ja si ani nepamatuju co bylo pred tim usinanim ae tady psaly ze po rychlym navratu do tela sebou muzeme chvili skubat a prozivat treba sok a tak no myslite ze bych mohla provadet astralni cestovani aniz bych se soustredila a vedela co to je?? ja tomu docelAa verim ale kdyz ted vim co to je a jeste mi to uplne nejde tak nevim jesli je mozny aby mi to slo predtim..  lidicky prosim reknete mi na to nekdo svuj nazor nepotrebuju radu jen by me zajimal vas nazor :-(  mohlo by mi to pomoct na dalsi astralni cesty tak jeste jednou prosim poradte mi ;-)

244 K K | 10. srpna 2011 v 19:38 | Reagovat

ľudia, nepýtajte sa toľko, radšej to skúste...keď budete mať toľko obáv, budete sa báť a všetko okolo, nepodarí sa vám to...ale keď to aspoň neskúsite, budete so sebou nespokojní a bude vás to hnevať. Ale keď to skúsite a podarí sa, hneď bude lepšie...a keď to skúsite a zostanete tam uväznení (čo sa pravdepodobne ani nemôže stať), aspoň nebudete mať výčitky svedomia, že ste to neskúsili...

245 XXX XXX | 11. srpna 2011 v 14:59 | Reagovat

Zkoušel jsem to asi dvakrát, když se mi stala taková věc. Jednou jsem šel spát a když jsem už skoro spal, začalo mi vibrovat tělo. Byla úplná tma a nechtěl jsem teď někam cestovat, a tak jsem se tomu zkusil bránit, ale najednou mě to přemohlo a já se nemohl hýbat. Tak jsem se bránil aspoň myslí. Asi po 2 minutách to skončilo a já se zas mohl hýbat. Po chvíli jsem usnul. Už od toho okamžiku uběhla dlouhá doba, ale teď lituju toho, že jsem se bál a nevyužil jsem tý šance, protože se mi to ještě nepovedlo. :-(

246 Jana Jana | 13. srpna 2011 v 18:17 | Reagovat

Mám menší otázku...
Je mi jen 12 zajímám se o tohle a chci to zkusit,ale bojím se že jsem na to moc malá a těch démonů co by tam mohli být...
Ani se nebojím že se nevrátím,ale toho že bych mohla v tom pokoji narazit na někoho jako je démon..nebo kdo nademnou bdí.V takovém případě mám schopnost s ním komunikovat?
Neohrozí to že s ním komunikuji fyzické tělo?
Mohla bych mluvit s někým kdo už AC zažil třeba jen 1 a potkal tam člověka,nebo tak něco?Děkuji za odpovědi

247 Parras Parras | E-mail | 21. srpna 2011 v 4:00 | Reagovat

Ahoj. Jestli je tu někdo, kdo má s astrálém víc zkušneností a dokáže se v něm dostat prakticky kamkoliv, ať mi napíše na mail Parras@seznam.cz ;) díky ;-)

248 pls oepis pls oepis | 2. listopadu 2011 v 18:41 | Reagovat

a to svoje astralni telo ovladam a vim o tom?

249 clover123 clover123 | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 20:58 | Reagovat

Lidi - ta šňůra je nepřetrhnutelná - nemůžeš se jí ani dotkount a nejlepší je mít zavřený oči  jinak jestli chcete o tom vědět víc napište na email larysa123@seznam.cz a nebo na skype: kajanemc123 :) ;-)

250 adela adela | 22. prosince 2011 v 14:27 | Reagovat

ja to skusila lehle jsem si v 13:45
a pak jsem se zbudila v 14:12
ale nic si nepamatuju jenom vím že jsem se ocitla v rohu pokoje a pak už sem nic nepostrěhla nevíte proč???
kdo to ví at mi napise na mail
lola.1999@seznam.cz

251 Ta Ta | 28. prosince 2011 v 15:52 | Reagovat

[207]:di si parazitovat jinam

252 katka katka | 7. ledna 2012 v 10:42 | Reagovat

ja se bojim ze se nedokazu vratit poradite mi jak ten strach prekonat ???  :-!

253 dracek7s dracek7s | E-mail | 15. ledna 2012 v 16:55 | Reagovat

Mohu cítit v astrálu bolest?Např. když mě bolí ruka?

254 dracek7s dracek7s | E-mail | 16. ledna 2012 v 7:12 | Reagovat

Tak já to zkoušel těsně před půlnocí a Cítím krátké chvění na hlavě a na rukou když se pokouším o AC.
Něco ve mně mě táhne zase zpátky nebo co...
Ale já asi nikdy nebudu v astrálu.V mých podmínkách je to nemožné.Je mi 11,takže v rodině nemám žádnou pravomoc mít aspoň ten klid.Další překážka je můj bratr.Přes den nemůžu zkoušet AC,protože on je blázen,nevím proč to nepochopí i rodiče,včera málemm zničil počítač a pokusil se mě uškrtit.A v noci to taky nejde,protože všichni chrápou-babička,bratr i máma.Tudíž nemůžu ani meditovat.

255 losk losk | 17. ledna 2012 v 18:06 | Reagovat

Já bych to chtěla zkusit,ale bojím se že se někde zaseknu a už se nevrátím zpátky.Je mi teprve 11 takže se o to radši nějaký ten rok ještě pokoušet nebudu

256 dracek7s dracek7s | E-mail | 19. ledna 2012 v 12:39 | Reagovat

[255]: Mě jě taky 11.....
\můj druhý pokus zase neúspěšně-furt cítím vibrování u hlavy a na rukou,pak mi začalo z rukou sálat teplo,jako horečka,pak mě začaly ruce brnět a nic....zase to zkusím dneska v noci.
Losk,kdyžtak mi napiš na email(dan.nagy@email.cz),jsem na tom stejně jako ty,ale s tím seknutím-zpátky se můžeš vrátit vždycky.

257 designbyselly designbyselly | Web | 29. ledna 2012 v 15:00 | Reagovat

Tak nevím no... Zkusila jsem to, soustředila jsem se na to místo kam se chci dostat, na čelo, na dech, pak jsem cítila jak mé tělo tak divně brní ale nakonec jsem se probudila :// Snad se povede druhý pokus ale zase to má i své výhody - byla jsem skvěle uvolněná :)

258 fddfsd fddfsd | 20. března 2012 v 19:21 | Reagovat

sdffffffbhgzudvgfvzf (bandit)

259 Pája Pája | E-mail | 30. března 2012 v 18:15 | Reagovat

Fakt moc mě to zajímá a chci to vyzkoušet.. nechci mít ale zbytečné naděje.. existuje něco takového vůbec?

260 Hrubešová Sára Hrubešová Sára | E-mail | 31. března 2012 v 15:49 | Reagovat

[259]: Ano,existuje a mám s tím nějaké zkušenosti,takže kdybys chtěla poradit,napiš na tento blog do tohoto článku :)

261 Pája Pája | E-mail | 9. dubna 2012 v 18:47 | Reagovat

[260]: Jo tak to bych fakt ráda, nikdy se mi to nepodařilo ale věřím v TO. Chtěla bych vědět jak mám vůbec začít, a co mám dělat abych do toho "vlezla". Můžeš napsat na email nebo na tento blog pod tento článek. :)

262 klepacek klepacek | 18. dubna 2012 v 14:00 | Reagovat

vždycky když začínám ztrácet vědomí a nevnímám žádne zvuky tak se probudím a nevím proč :-(  poradite prosim někdo? chtěl bych to moc vyzkoušet a ještě nikdy se mi to nepodařilo :-(

263 Markéét Markéét | E-mail | 14. května 2012 v 16:04 | Reagovat

Ahoj, zkoušl to někdo ? Funguje to ?
zanámí mi říkali že se to naučí jen velmi moudří lide kteří se umí na 100% soustředit. Doufám že tomu tak není, chtěla bych se to totiž naučit.
Kdyby něco napište mi. díky

264 H20 H20 | E-mail | 16. srpna 2012 v 13:55 | Reagovat

Cestujte v 15:00 8-)  funguje to :) neukazujte se lidem nebo elementům jsou to jen lidé v iluzích ve vašich jinak všichni kdo byli a budou popřípadně jsou  na těchto stránkách skončíme pod mikroskopem nebo v cirkuse černé magie :-(

265 ??? ??? | E-mail | 21. srpna 2012 v 14:00 | Reagovat

tak jsem to skoušela...mno na první pokus se mi alespoň povedlo rozbrnět celé tělo a měla jsem pocit, jakobych se buď propadala, nebo mě někdo tlačil dolů... 8-O ale...pak to najednou přestalo a už nic...nevíte jak dlouho to skoušet? Má tu někdo nějaký způsob kromě houpačky a víru? nevíte jestli se to líp dělá přes den nebo před usnutím? Já jen že večer je asi víc klidu...ale je tma a chodit ve tmě po pokoji nic moc...a když už, je možné si rozsvítit? Třeba jako tím že pomyslíte na to že rozvícíte??? odpověďte mi prosím na maila nebo kdyžtak i sem, díky! :-)  ;-)

266 Máág Máág | E-mail | 24. srpna 2012 v 10:47 | Reagovat

Ahoj astrální cestovani jsem zkousel poprvé asi pred dvouma rokama(bylo mi 13) a to jsem se dostal asi nejdál cítíl jsem takvé ostré vybrace v hlavě snazil jsem se je vydržet a u toho si představoval, že opouštím tělo, ale pořád nic po bušelo mi z toho aji srdce tak jsem to pak uz nevydrzel a musel jsem otevrit oči chvíli jsem se z toho tak motal ale pak dobrý pak jsem to zkousel jeste parkrat ale nic moc vzdycky maximalne nejaky ty mensi vibrace tak jsem to vzdal. Ted bych to chtěl znova zkusit protože mě to stále láká, ale potřeboval bych abych stim mohl o někom pokecat aby mi řekl pořádně jak na to. Je mi 15 let. Budu rád když mi někdo napíšete na email : HelloMyHate96@seznam.cz dám pak i skype nebo FB pro lepsi komunkaci, ale až tomu kdo se mi ozve na Emailu. Díky

267 denisa denisa | E-mail | 2. září 2012 v 2:42 | Reagovat

čtu o tom prvně ale s tou houpačkou se mi to stalo milionkrát.ležela jsem v postely abych usnula ale najednou jse celí moje tělo začlo pohybovat jako na houpačce i směrem ze strany na stranu a okamžitě jsem po tom usnula.. je to AC?nebo je to nějakej ,,pocit,,? a kdybych to skusila nemohlo by mi AC ublížit??např.:že bych se nemohla vrátit?děkuju za odpověď piště prosím do e-mailu :) ;-)

268 Sargimepentama Sargimepentama | 11. září 2012 v 13:28 | Reagovat

Astrálně cestovat se mi stále stále nedaří což mě štve...ale chtěl bych se alespoň zeptat někoho kdo tomu rozumí :-D já vím hloupá otázka ale... když opustím svoje tělo jak je to s tělem(životní funkce) dýchá nedýchá nebo je vše v normálu stejně jako kdybych spal?

269 APOFIS APOFIS | 10. listopadu 2012 v 15:24 | Reagovat

hlavně nemněj strach to nepatří do žádného umnění tělo zustává pod 100procentní kontrolou tvého nadvědomí :-)

270 anonym 123 anonym 123 | 25. listopadu 2012 v 14:51 | Reagovat

[207]: a jinak si v pohadě?

271 anonym123 anonym123 | 25. listopadu 2012 v 15:04 | Reagovat

[238]: a co je na tom stejny?

272 Terča Terča | 27. prosince 2012 v 12:34 | Reagovat

už se mi to skoro povedlo. Cítila jsem vibrace a najednou bouchli dveře. :DD

Ale daří se mi a určitě to zkusím znovu

273 Lussy Lussy | E-mail | 12. února 2013 v 17:32 | Reagovat

Tak jsem to zkoušela a zprvu nic, tak jsem si dala krátkou pauzu a pak jsem to zkusila znovu a opravdu! Cítila jsem jak se propadám a ty vibrace a tak.. a pak sem cítila takový zvláštní pocit, prostě jako bych už nebyla ve svým těle :) Bylo to.. no.. úžasné :D Ale i děsivé.. chvíli jsem se snažila si přiviknout na tu skutečnost, ale pak najednou jsem vedle sebe uviděla postavu.. nikoho konkrétního, prostě černou postavu a strašně jsem se lekla a vrátila jsem se hnedka do svýho těla.. nevím kdo nebo co to byl.. třeba to byl jenom přelud :) Ale pokud někdo o tom něco ví, prosím napište mi na email :) (lucy.melounek@centrum.cz) Předem děkuju :3

274 Lily Lily | E-mail | 27. dubna 2013 v 18:30 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych to zkusit, ale ráda bych se o tom nejprve něco dozvěděla :) Byla bych moc ráda, kdybyste mi napsali na email lily-evansova@email.cz pokud s tím máte nějaké zkušenosti :) Děkuji předem :)

275 Karolína Karolína | 28. dubna 2013 v 11:00 | Reagovat

já sem to zkoušela a padala jsem ,ale já jsem se lekla a otevřela oči a po druhý to samí

276 BlackAngel BlackAngel | E-mail | 18. května 2013 v 10:36 | Reagovat

jak se psalo to že by neměli ovlivnovat zvuky z venku tak můžou být i špunty do uší?

277 Pája Pája | 1. července 2013 v 0:40 | Reagovat

Ahoj lidi . :) Tak AC jsem prožil už cca 12x. A jsou to zážitky na celý život . :) Nezapomenutelný.

278 anonymous anonymous | 24. července 2013 v 20:06 | Reagovat

hej jestli je to co tu píšete pravda tak ten co se v tom dobře vyzná tak by se mohl dostat do minulosti a zodpovědět na nějaké nezodpovězené otázky třeba jestli pyramidy postavily opravdu otroci

279 Adam Adam | E-mail | 28. srpna 2013 v 14:13 | Reagovat

Jenom by mě zajímalo jesli je to úplně bezpečné, zvláště bez předchozího magického výcviku. :-?

280 Eli Eli | 26. prosince 2013 v 11:49 | Reagovat

[211]: může se ti přetrhnout, když tě během cesty někdo zabije nebo tvůj předurčený čas na zemi vyprší (S AC to nemá nic společného
) Pokud tě mezitím někdo nezabije, není se čeho bát. :-D  :-D

281 Shadow Shadow | 1. března 2014 v 10:05 | Reagovat

A kdyby tam byl nějaký démon, nemohl by se převtělit do tvého fyz. těla a tvoje ast. tělo by zůstalo bez fyz. těla jako duch?

282 sarik sarik | E-mail | 19. května 2014 v 20:28 | Reagovat

Taky jsem to zkoušela, ale vždy když to zkouším mi začne vibrovat tělo. Připadá mi jako bych vážila tunu a mám pocit že padám jakoby do prázdna. A v tu chvíli kdy cítím, že padám sebou vždy trhnu. Asi netušíte jak udělat aby sebou člověk netrhl.

283 petr petr | 29. ledna 2015 v 16:17 | Reagovat

já jsem to  zkoušel  a cítil jsem jako bymi létali nohy ale nepovedlo ale kámošovi se to povedlo a šáh mi na rameno

284 Někdo ze záhrobí Někdo ze záhrobí | E-mail | 10. února 2015 v 19:43 | Reagovat

A může se stát že se už nebudu moc vrátit spět do fizického těla?

285 nikisek nikisek | 8. dubna 2015 v 21:50 | Reagovat

ja jsem to uz skoro mela akorat me odriznul strach :-| ale mohl by mi nekdo poradit jak se nebat?

286 Black Angel Black Angel | E-mail | 23. října 2015 v 20:04 | Reagovat

[215]:Funguje to ! Lehl jsem si na postel zavřel oči , naprosto jsem se uvolnil, po dlouhé době to začalo . Propadal jsem se někam dolu (pamatuji si černé a bílé dlaždičky které vedly dolu) , bylo mi ukradené mé fyz. tělo zajimal jsem se jen o to kam to vede. Nikam to nevedlo , tunel sem najednou neviděl ale viděl jsem  jak se koukám já do rohu svého pokoje,  to  fyz. tělo, viděl jsem tam černou postavu neviděl jsem obličej , lekl jsem se . Bíle se mi zablesklo jakoby jsem dostal ránu do hlavy vzbudilo mě to , srdce jsem měl rozbušené jakoby jsem běhal maraton , těžce se mi dýchalo . Znovu jsem neusnul v hlavě jsem měl to co stálo v rohu . Po probuzení tam samozřejmě nic nebylo ... Od té doby si příjdu jiný . Více krát jsem to už nezkoušel ...

287 Kubas Kubas | E-mail | 25. února 2016 v 23:27 | Reagovat

Pokouším se o AC již několik měsíců. Během prvních pokusů (houpačka) jsem měl skoro úspěch,ale pak se něco pokazilo a strach mě dál nepustil. Podařilo se mně nad ním po čase zvítězit, ale místo cestování usnu. Vy,komu to AC funguje, držíte tu bezmasou dietu, jak se píše v návodu, nebo je to nesmysl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama