Pro překlad tohoto blogu do angličtiny klikněte ZDE

Další metoda házení kostek

9. srpna 2006 v 18:41 | Dark Princess |  Věštění
Dejte si pozor, abyste budoucnost nepředvídali v pondělí nebo ve středu, kdy jsou pro kostky nešťastné dny. Místo si zvolte klidné, abyste nebyli nikým a ničím rušeni. Posadíte se ke stolu nebo k jiné desce, na kterou nakreslíte křídou kruh /kruh má mít v průměru asi 40cm/. Pak vložíte tři kostky do pohárku, dobře promícháte /při míchání držte pohárek v levé ruce, jeho ústí můžete zakrýt dlaní druhé ruky/ a vrhnete do kruhu. Sečtete počet bodů na vrchních stranách kostek a najdete si příslušné vysvětlení pro váš osud. Kostky Vám mohou dát odpověď i v záležitostech, které Vás zajímají, poučit o charakteru milované osoby apod. V takovém případě držte pohárek při míchání v levé ruce, jde-li o otázky lásky, nebo v pravé, jde-li o záležitosti peněžní či jinak praktické. Přitom se musíte na otázku dokonale soustředit.
Hodíte-li dvakrát po sobě stejná čísla na všech kostkách ukazuje to, že v budoucnosti Vás očekává něco nového, překvapivého, o čem nemáte tušení. Jestliže jedna nebo více kostek vypadne z kruhu, znamená to, že v budoucnu Vás očekávají ostrá slova, rozepře nebo pokárání. Padnou-li kostky na zem, můžete očekávat dokonce rány. Zůstane-li jedna kostka ležet na druhé, vbrzku obdržíte nějaký dárek. Jedna osoba by neměla věštbu pomocí kostek provádět více než dvakrát denně.
3 - Patří-li výklad mladé dívce, bude mít mnoho milenců a jestliže se provdá, bude mít více dětí a posléze ovdoví. Pro mladého muže je to znamením, že se nikdy neožení, bude mít však velké štěstí u žen a pravděpodobně se stane velkým svůdcem.
4 - Prozrazuje na ženu i muže lehkovážnost, někdy v záležitostech lásky až nesoudnost. U svobodných osob to ukazuje na množství milenců či milenek, nebudou však s nimi nikdy spokojeni.
5 - Předpovídá štěstí ve věcech půdy. Je to velmi dobré číslo pro zemědělce a zahradníky, kterým předpovídá dobrou úrodu. Milencům číslo napovídá, že budou mít těžkosti či překážky při sňatku nebo že se budou často hádat.
6 - Dívce prozrazuje veselou povahu, více milenců a to že se nikdy neprovdá. Bude-li mít štěstí a zbaví se těchto nepříznivých spojení, získá i nečekanou pomoc a dobré postavení. Pro mladého muže to znamená, že se ožení s veselou ženou trochu volnějších mravů.
7 - Mladá dívka s tímto číslem se provdá za muže s dobrým postavením, nemusí být však zvlášť příjemný společník. Mladému muži číslo předpovídá, že se nikdy neožení, že bude mít výhodné či výnosné zaměstnání, jemuž však věnuje příliš mnoho času.
8 - Je počet, který znamená lakomce, ačkliv ti, co ho hodí, nebudou pravděpodobně při penězích.
9 - Peníze se Vás budou držet jako klíště, dávejte si pozor na dívku/muže s modrýma očima.
10 - Jste obklopen falešnými přáteli, máte ale štěstí, protože nad Vámi drží ochrannou ruku mocný spojenec.
11 - Buďte štědřejší a milejší ke svým přátelům, zvláště dívka, které padne toto číslo, by neměla ohrnovat nos nahoru.
12 - Neuškodilo by Vám trochu víc fyzické práce, která by posílila Vaši tělesnou konstituci, čeká Vás totiž vleklá choroba.
13 - Doufáme, že žádná ctnostná mladá dívka nebude mít smůlu a toto číslo nehodí, neboť jí předpovídá, že bude pokoušena nějakým zhýralcem. Je to hod ženy necudné. Hodí-li toto číslo muž, znamená to, že se nikdy neožení a že se bude stýkat s lehkými ženami nebo žít se ženou, která není jeho manželkou.
14 - Je znamením nečestnosti a bezzásadovosti u mužů a neštěstí u žen. Hodí-li toto číslo muž, bude buď hráčem, nebo ničemou /třeba i ničemou bohatým/. Je-li dost chytrý a má-li dostatečné schopnosti, bude pravděpodobně podvodníkem nebo oblíbencem zhýralé ženy.
15 - Je číslem dobrosrdečnosti a otevřené přímé povahy. Máte-li sklon k sázení, hraní v loterii nebo v čemkoliv, kde můžete očekávat peněžní výhru, předvídá smůlu. Budete-li pokoušet štěstí v těchto oblastech a číslo se objeví, můžete si být jisti, že prohrajete.
16 - Opět příznivé číslo pro zemědělce a zahradníky: věští jim dobrou úrodu. Bylo to dříve šťastné číslo všech zlatokopů, slibovalo jim velké štěstí a množství cenného kovu. Pro ostatní zaměstnání je varováním: po šťastných začátcích se může dostavit smůla.
17 - Pro dívku hodlající se provdat je znamením, že může ztratit svého milého, ledaže by byl zemědělcem, studnařem, geologem, sládkem, uhlířem, horníkem případně i hrobařem /zaměstnání, kde se používá lopaty/. Mladému muži věští vytrvalost, přičinlivost a vůbec se bude mít dobře ve světě.
18 - Je symbolem dokonalosti a spravedlnosti. Lidé, kteří toto číslo hodí, si mohou blahopřát, předpovídá jim úspěch, úctu, bohatství a blahobyt. Předvídá též štěstí v lásce a počestných životních plánech. Ničemným a zlým lidem předpovídá, že brzy budou odhaleni a potrestáni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ben Ben | 23. července 2009 v 18:41 | Reagovat

možná že to skusím

2 Morganágh Morganágh | 21. dubna 2011 v 11:23 | Reagovat

no to mám ale smůlu 13!!! :-x

3 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 6. března 2012 v 7:58 | Reagovat

As President Obama focused on the Louis Vuitton Outlet sanctions against Iran, Benjamin Netanyahu, prime minister of Louis Vuitton Outlet, said his country “must have the ability to defend itself, by itself.”

4 Louis Vuitton Louis Vuitton | E-mail | Web | 7. března 2012 v 3:00 | Reagovat

buy the best container with the price tag, or even obtain the price cut code.

5 Alik Alik | 25. listopadu 2012 v 20:55 | Reagovat

kostky jsou zapeklita zalezitost a ja to mozna skusim az budu sama a budu mit dobry den protoze v clobrdu jsem dobra tak doufam ze i v tomto a mislim ze trinactka je dobre cislo vlastne ani nemam na vybranou rikat to o ni protoze mam(a t prisaham bez krizku)narozky V PÁTEK 13.9. 2013!!!!a vubec mi to neva a tak si rikam ze bi bylo dobre kdybych to zkusila v ten den a dala trinactku hmmm no ted jsem si to rozmyslela je to silene a nebudu pokouset osud lepsi mit neprijemne prekvapeni a pak ho resit nez se predem strachovat ze se to stane a pak byt totalne vedle a nic neresit a zhrouti se mi zivot!!! tak to je hroziva predstava ze? a to rika holka ktera ma narozky V PÁTEK 13.9.2013 :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama